زمان بارگزاری این صفحه: 2:54 AM UTC

حواشی ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس دهم در فومن/ تصاویر

به ترتیب سیدتقوی موسویان و ناصر عاشوری و سپس سامره عاشوری چیرانی سه نفر اول این دور از رقابت ها بودند که برای ثبت‌نام در فرمانداری حاضر شدند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

از صبح روز شروع ثبت‌نام برای انتخابات آتی، نامزدهای مجلس دهم با حضور در محل فرمانداری فومن فرم‌های مربوطه را تکمیل کرده‌اند.

 

به گزارش صدای گیلان به نقل از بهجت نیوز ؛بر همین اساس به ترتیب سیدتقوی موسویان و ناصر عاشوری و سپس سامره عاشوری چیرانی سه نفر اول این دور از رقابت ها بودند که برای ثبت‌نام در فرمانداری حاضر شدند.

سامره عاشوری چیرانی به‌عنوان اولین بانوی فومنی بود که فُرم مربوطه را تکمیل کرد.باید در ادامه منتظر ماند و دید که چه تعداد از بانوان دو شهرستان فومن و شفت در این دوره از رقابت ها حضور خواهند داشت.

سامره عاشوری چیرانی

 

سید تقی موسویان که در دوره های گذشته خود از لیدرهای حامی عاشوری بود این دور به طور مستقل وارد انتخابات شده است ، هرچند حضور وی در انتخابات بر روی رای شفت اثر گذار خواهد بود اما به عقیده عده‌ای بدلیل فعالیت های کم وی و حضور کمرنگش در شهرستان فومن آراء این نامزد در شهرستان فومن چشمگیر نخواهد بود.

 

و اما ناصر عاشوری قلعه رودخانی ، مردی که حداقل برای ۵دوره در انتخابات فومن و شفت حضور داشته است بازهم برای رقابت در مجلس آینده وارد میدان شد.حضور وی در فرمانداری فومن به همراه جمعی از یاران و نزدیکانش با حواشی همراه بود.

 

عکس سلفی یکی از هواداران با نماینده فعلی فومن و شفت در زمان تکمیل فرم از جمله همین حواشی است.

 

اما از طرفی دیگر شایعه‌ای که با تایید ضمنی طرفداران خود آقای نماینده در فضای مجازی منتشر شده است جالب توجه می‌باشد ؛ ظاهرا آقای عاشوری در زمان تکمیل فُرم ثبت‌نام دچار مشکل شده‌اند و کارمند مربوطه با نمایش فرم سید تقی موسویان به عاشوری در پُر کردن این فُرم به ایشان کمک رسانده‌اند.استناد منتشرکنندگان این شایعه به تصویر زیر می‌باشد که همان روز در گروه های مجازی منتشر شده بود.
البته آنطور که اطلاع یافته‌ایم ظاهرا هنوز ثبت نام وی تکمیل نشده و ایشان کد رهگیری را به علت نقش در مدارک مورد نیاز ، دریافت نکرده اند.

 

همچنین اردشیر روحی با حضور در فرمانداری فومن برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه فومن و شفت ثبت نام کرد.روحی که سابقه مدیریت کل جهاد کشاورزی استان گیلان را در کارنامه خود دارد، چهارمین کاندیدایی است که در حوزه انتخابیه شفت و فومن ثبت نام می کند.

 

رجبی ویسرودی (عضو شورای شهر رشت) پنجمین فردی بود که با هیات همراه و با بدرقه مادر از شفت عازم فرمانداری فومن شد و مراحل ثبت‌نام را تکمیل کرد.البته آقای رجبی پس از خارج شدن از فرمانداری در یکی از رستوران‌های شهر فومن به صرف نهار خبرنگاران را دعوت کرد.

 

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،یک نظر یا دیدگاه برای “حواشی ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس دهم در فومن/ تصاویر”

  1. armin نوشته است:

    جناب آقای عاشوری سلام علیکم شما هر دوره خودتان را کاندید میکنید میگین من دوره دیگه خودم رو کاندید نمیکنم سیاست خوبی دارین خوشم میاد
عناوین ویژه