زمان بارگزاری این صفحه: 10:43 AM UTC

خبرگزاری شبستان گیلان به عنوان رسانه برتر حوزه عاشورایی و استکبارستیزی معرفی شد

صدای گیلان – در همایش بسیج و رسانه استان گیلان خبرگزاری شبستان به عنوان رسانه برتر حوزه عاشورایی و استکبار ستیزی معرفی شد.

به گزارش صدای گیلان ، همایش استانی بسیج و رسانه امروز(21 دی) با حضور اصحاب رسانه استان در مجتمع یاس رشت برگزار شد.

در این همایش سردار شریف، مسئول روابط عمومی سپاه کشور سخنران اصلی مراسم بود که به تشریح نقش رسانه در تقویت جایگاه ولایت فقیه پرداخت و گفت: شبکه‌های مجازی وماهواره‌ایی از سلاح دشمن برای مقابله با اراده مستحکم ملت ماست که استحکام بنیان خانواده در ایران که بر مبنای فرهنگ دینی و مذهبی توام با فرهنگ ملی است را هدف قرار داده است.

وی ایجاد اختلاف و شکاف بین مردم، نظام و رهبری را از توطئه دشمن برای مقابله با نظام دانست و گفت:امروز نیازمند کسانی هستیم که در عرصه مدیریت اقتصادی و مدیریت افکار رسانه‌ایی جهادگونه عمل کنند.

همجنین در این مراسم سردار هامون محمدی، فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به نقش رسانه در جنگ فرهنگی گفت: دشمن از اهرم رسانه استفاده می‌کند و اکثر رسانه‌ها در دست قدرت‌های غربی و صهیونیست‌هاست که توانستند با هزینه کم و محدود فضایی ایجاد کنند تا اوضاع را به نفع خود قلم زنند.

وی با بیان اینکه نوک پیکان استکبار جهانی به سمت ولایت فقیه است از رسانه‌‌ها خواست در خصوص تقویت جایگاه ولایت فقیه تلاش بیشتری کنند و تاکید کرد: حرکات ملت ایران باید در راستای تقویت جایگاه ولایت فقیه باشد و بسیج و رسانه باید توانمندی‌های خود را یکی کرده و به فکر تعالی انقلاب اسلامی باشند.

در ادامه این مراسم دکتر فیروز فاضلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، محسن نصرپور، مدیرکل صدا و سیمای استان، مظفر نامدار دکترای علوم سیاسی و سماکچی مدیر مسئول ماهنامه صنعت و معدن به ایراد سخنانی در خصوص اهمیت رسانه در جامعه امروز و نقش آن در تقابل با دشمن و تقویت ارزش های اسلامی در جهان پرداختند.

در ادامه این همایش خبرگزاری شبستان استان گیلان به عنوان رسانه برتر حوزه عاشورایی و استکبارستیزی معرفی شده و با اهدای لوح تقدیر مورد تجلیل قرار گرفت.
همچنین در این مراسم از خبرنگاران فعال استان در انعکاس اخبار سپاه قدس گیلان و نفرات برتر مسابقه بشقاب‌های خالی تجلیل شد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه