زمان بارگزاری این صفحه: 2:03 AM UTC

خبرگزاری شبستان گیلان رسانه برتر در حوزه وقف شناخته شد

صدای گیلان – خبرگزاری شبستان گیلان در سومین همایش وقف و رسانه استان به عنوان رسانه برتر در حوزه وقف مورد تجلیل قرار گرفت.

به گزارش صدای گیلان ، سومین همایش وقف، رسانه و چشم‌انداز فرارو پیش از ظهر امروز(25 آذر) با حضور جبار کوچکی نژاد، نماینده مردم رشت در مجلس، فیروز فاضلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، محسن نصرپور، مدیرکل صدا و سیمای گیلان، حسین داداشی، مدیر خانه مطبوعات و حجت الاسلام عادلی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه و سخنرانی هریک از این افراد و جمعی از مسئولان رسانه‌ها و فعالان حوزه وقف در سالن رحمدل مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء(صل الله علیه و اله) رشت برگزار شد.

هدف از برگزاری این همایش ترویج فرهنگ وقف، تجلیل از مروجین و فعالان حوزه وقف و رسانه‌ها، جلب اعتماد عمومی و ایجاد زمینه مناسب برای وقف‌های جدید و ایجاد آمادگی لازم برای استفاده از ظرفیت‌های رسانه‌های گیلان در ترویج فرهنگ وقف و پوشش گسترده‌تر برنامه‌های هفته وقف است.

در این همایش از اصحاب رسانه‌های مکتوب، دیداری و شنیداری استان و هنرمندان گیلانی فعال در عرصه وقف که در رشته شعر، کاریکاتور و نقاشی با موضوع وقف آثار برجسته‌ای ارائه کرده‌اند، تجلیل شد.

در این همایش حجت الاسلام سلیمان پورابراهیم به عنوان مدیر خبرگزاری شبستان و رسانه برتر در حوزه وقف تجلیل شد.

گفتنی است، در این همایش علاوه بر خبرگزاری شبستان از برخی از مدیران خبرگزاری‌های استان ایرنا، ایسنا، فارس، سایت گیلانیان و روزنامه و هفته نامه‌های همشهری، نسیم، گلچین امروز، خزر، نقش قلم، هاتف، گیلان بهتر و کارگردانان و عوامل تولید صدا و سیمای مرکز گیلان تجلیل شد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،


عناوین ویژه