زمان بارگزاری این صفحه: 10:43 PM UTC

خبر مهم برای حذف شدگان یارانه نقدی

کسانی که یارانه تیرماه آنها حذف شده است یارانه خود را در مرداد ماه مجدداً دریافت خواهند کرد و کسانی که از مردادماه یارانه آنها حذف شود، می توانند برای ثبت اعتراضات خود به سامانه www.yaraneh10.ir مراجعه کنند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

می دری در ادامه در پاسخ به این پرسش که روند حذف یارانه ها در حال حاضر به چه شکلی است، بیان داشت: کسانی که یارانه آنها حذفشده و اعتراض نمودند می توانند تا روز چهارشنبه جاری به سامانه www.yaraneh10.ir مراجعه کنند و پاسخ خود را دریافت کنند.

 

معاون رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: مراجعهکنندگان به سامانه www.yaraneh10.ir می توانند علت حذف خود را نیز مشاهده کنند.

 

می دری تأکید کرد: پس از ثبت اعتراضات از سوی خانواده ها یا یارانه ها آنها عودت داده شده و یا حذف شده اند که اگر به آنها عودت داده شده باشد یارانه مرداد آنها پس از پرداخت یارانه شهریورماه پرداخت و یارانه شهریور طبق روال پرداخت خواهد شد.

 

وی تأکید کرد: کسانی که یارانه آنها از امشب حذف می شود می توانند از سه شنبه هفته آینده به سامانه yarane10.ir مراجعه و پیگیری های لازم را انجام دهند.

 

معاون رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پاسخ به این پرسش که میزان اعتراضات در ماه های گذشته تا چه اندازه ای بوده است، گفت: میزان اعتراضات در حد کمی بوده و در ماه های مختلف میزان عودت شدگان متفاوت بوده است.

 

می دری گفت: تا به امروز پیگیری اعتراضات و عودت یارانه به خانواده ها با تأخیر انجام می شده است چراکه ما اعتقادداریم که برای این کار نباید سرعت را فدای دقت کنیم اما پس ازاین قطعاً با سرعت بیشتری به کار خود ادامه خواهیم داد.

 

وی در ادامه در خصوص یارانه افراد شاغل در خارج از کشور، گفت: درصد قابل توجهی از ایرانیان مقیم خارج از کشور نیز به حذف یارانه خود معترض بوده اند اما در قانون مصوب شده ایرانیان مقیم خارج از کشور که در سایر کشورها کارگری می کنند می توانند یارانه دریافت کنند.

 

معاون رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان خاطرنشان کرد: این افراد نیز می توانند سامانه www.yaraneh10.ir مراجعه و نسبت به دریافت کارت اشتغال در خارج از کشور اقدام کنند که در این صورت نهتنها یارانه کارگران در خارج از کشور حذف نخواهد شد بلکه از برخی از معافیت ها نیز استفاده خواهند کرد./فارس

 

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه