زمان بارگزاری این صفحه: 4:22 PM UTC

خرازی به وزارت کشور رفت اما ثبت‌ نام نکرد

صادق خرازی رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان به همراه جمعی از اعضای حزب صبح امروز در ستاد انتخابات کشور حضور یافت، اما برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام نکرد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

صادق خرازی رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان به همراه جمعی از اعضای حزب صبح امروز در ستاد انتخابات کشور حضور یافت، اما برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام نکرد.

 

صادق خرازی در پاسخ به سوال خبرنگاران که پرسیدند چرا در انتخابات مجلس ثبت‌نام نمی‌کند، گفت: من به همراه تعدادی از اعضای حزب ندای ایرانیان که هم‌اکنون در حال ثبت‌نام در انتخابات مجلس هستند به وزارت کشور آمده‌ام.

 

خرازی به این سوالی مبنی بر اینکه از کدام حوزه انتخابیه در انتخابات مجلس کاندیدا می‌شوید؟ پاسخی نداد.

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا قرار است از استان قم در انتخابات مجلس کاندیدا شوید؟ گفت: شاید.

 

ثبت‌نام پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از ۲۶ آذرماه آغاز شده و تا دوم دی‌ماه ادامه خواهد داشت./ تسنیم

 

مطالب بیشتر؛

  • مجوز پایگاه تحلیلی خبری «صدای گیلان» صادر شد در نشست هیأت نظارت بر مطبوعات در خصوص بررسی تقاضاهای صدور مجوز نشریات و پایگاه های خبری ، مجوز انتشار پایگاه تحلیلی خبری «صدای گیلان» صادر شد.
  • چرا نمایندگان مجلس نگران رد صلاحیت شده‌‏اند؟ مجلس دهم - صدای گیلان؛ اینکه نمایندگان احتمالا چه کارنامه‏‌ای از خود در ۴ سال مجلس نهم بر جای گذارده‌‏اند که نگران رد صلاحیت خویش شده‏‌اند، معلوم نیست. تنها موضوع مشخص نگرانی عمیق آنها از رد شدن این صلاحیت […]
  • موفقیت رئیس جمهوری موفقیت نظام است مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر حمایت از دولت گفت؛ موفقیت رئیس جمهوری موفقیت نظام است ورسانه‌ملی ازطریق برجسته کردن نقاط قوت دولت و نظام سعی می‌کند برنامه‌های امیدوار کننده پخش […]
  • انقلاب عاشورا؛ پایان تاریخ "هر روز عاشورا و هر زمین کربلاست" این آموزه گرچه از شعائر بدون حدیث است اما ریشه در حریت و فرهنگ این مردم دارد و فراتر از ملاحظات نژادی ، قومی ، جغرافیایی و دینی موید این حقیقت […]
  • شیراز، تهران، رشت و سنندج سکولارترین شهرهای ایران؟ بر اساس یک پژوهش شیراز، تهران، رشت و سنندج سکولارترین شهرهای ایران هستند، اما گرایش به سکولاریسم در زاهدان، یزد، مشهد و قم کمترین است.


عناوین ویژه