زمان بارگزاری این صفحه: 4:49 PM UTC

خرازی به وزارت کشور رفت اما ثبت‌ نام نکرد

صادق خرازی رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان به همراه جمعی از اعضای حزب صبح امروز در ستاد انتخابات کشور حضور یافت، اما برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام نکرد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

صادق خرازی رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان به همراه جمعی از اعضای حزب صبح امروز در ستاد انتخابات کشور حضور یافت، اما برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام نکرد.

 

صادق خرازی در پاسخ به سوال خبرنگاران که پرسیدند چرا در انتخابات مجلس ثبت‌نام نمی‌کند، گفت: من به همراه تعدادی از اعضای حزب ندای ایرانیان که هم‌اکنون در حال ثبت‌نام در انتخابات مجلس هستند به وزارت کشور آمده‌ام.

 

خرازی به این سوالی مبنی بر اینکه از کدام حوزه انتخابیه در انتخابات مجلس کاندیدا می‌شوید؟ پاسخی نداد.

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا قرار است از استان قم در انتخابات مجلس کاندیدا شوید؟ گفت: شاید.

 

ثبت‌نام پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از ۲۶ آذرماه آغاز شده و تا دوم دی‌ماه ادامه خواهد داشت./ تسنیم

 

مطالب بیشتر؛

  • هیولایی به نام چچن؛ ارتش سری پوتین ولادیمیر پوتین در جای جای چچن حضور دارد. از در و دیوار مدارس این ناحیه گرفته تا بلوکهای آپارتمانی، صورت رییس جمهور روسیه همچون خدایگانی که بر همه چیز واقف است، از بالا به شما […]
  • هوای گیلان از روز سه شنبه سرد می شود. صدای گیلان - اداره کل هواشناسی گیلان از ورود سامانه هوای سرد و بارش زا از روز سه شنبه هفته جاری در این استان خبر داد.
  • داعش کودکان را پخت و به مادرانشان خوراند! یکی از آوارگان ایزدی تأکید کرد که عناصر گروه تروریستی داعش در اقدامی وحشیانه پس از کشتن چند کودک، آنها را پختند و به مادرانشان خوراندند.
  • آبرسانی به 62 روستای گیلان از طریق تانکر مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان گفت:به 62 روستا از طریق تانکرهای سیار آبرسانی می شود. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - منطقه گیلان،محمدعلی فرّ امینی امروز در جلسه آبفار گيلان با بيان اينكه 340 روستا در این استان با تنش آبی مواجه اند گفت: این روستاها در سطح 16 […]
  • محدودیت های ترافیکی راه های گیلان برای روز جمعه صدای گیلان - تردد کامیون ها و تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی در محور آزاد راه رشت - قزوین از ساعت 8 تا 23 و در محور آستارا به اردبیل از ساعت 15 تا 23 برای فردا ( جمعه) ممنوع […]


عناوین ویژه