زمان بارگزاری این صفحه: 10:39 PM UTC

خصوصی:مسئله دستگیری دکتر قلابی صحت ندارد/ فرمانده نیروی انتظامی؛متهم دستگیر شده است.

در حالی که فرمانده نیروی انتظامی صومعه سرا از دستگیری دکتر قلابی در بیمارستان امام خمینی این شهرستان خبر می دهد ، رییس این بیمارستان به کل این ماجرا را نفی کرده و انرا سناریوی رسانه ای می داند.

به گزارش صدای گیلان به نقل از وارن نیوز ؛ صبح امروز برای پیگیری خبر منتشر شده در سایت با عنوان “ دستگیری دکتر قلابی در بیمارستان امام خمینی(ره) صومعه سرا” با ریاست بیمارستان صومعه سرا آقای دکتر خصوصی تماس حاصل کردیم و خواستار توضیح این مسئله برای مردم شدیم که با برخورد تعجب آوری رو برو شدیم.

دکتر خصوصی ضمن تکذیب این خبر آن هم با لحنی بسیار تند که در شأن یک پزشک و یک مدیر نیست شروع به متهم دانستن رسانه های منتشر کننده این خبر کرد و گفت: شما(سایت های منتشر کننده این خبر) از قبل سناریویی چیده ایید و اکنون در حال اجرای آن هستید و من نمیگذارم که این اقدام صورت گیرد.

این در حالیست که سرهنگ آقاجانی رئیس نیروی انتظامی صومعه سرا ضمن تایید خبر دستگیری دکتر قلابی در بیمارستان امام خمینی صومعه سرا به خبرنگار واران نیوز گفت: متهم پس از دستگیری به بازداشتگاه منتقل شد و امروز با قرار وثیقه به مبلغ ۷۰ میلیون ریال آزاد شد.

چه طور میشود که دکتر خصوصی (برادر نماینده شهرستان صومعه سرا) علاوه بر توهین به پایگاه های خبری کل ماجرای دستگیری این فرد کلاهبردار را تکذیب میکند و میگوید چنین چیزی در بیمارستان امام خمینی رخ نداده، ولی فرمانده نیروی انتظامی از بازداشت این فرد خبر میدهد؟

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه