زمان بارگزاری این صفحه: 8:17 PM UTC

خطر رانش کوه مسکن مهر معلولین ماسال را تهدید می کند/ افتتاح سایت جدید فرمانداری ماسال

مهندس مهرآبادی معاون مسکن وزیر راه و شهرسازی صبح امروز از پروژه های مسکن مهر معلولین و مسکن مهر ماسال بازدید کرد.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛
فرماندار ماسال در حاشیه این بازدید که با حضور مسئولان شهرستانی، نماینده شهرستان های ماسال،‌تالش و رضوانشهر و مدیر کل راه و شهرسازی گیلان صورت پذیرفت، پروژه مسکن مهر معلولین ماسال را از جمله پروژه های حائز اهمیت شهرستان ارزیابی کرد و گفت: با وجود اینکه این پروژه هم اکنون حدود ۹۴ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و بخش هایی از آن آماده تحویل به متقاضیان است اما به دلیل جانمایی نامناسب محل اجرای پروژه و خطر رانش کوه نیاز به احداث دیوار حائل دارد.

 
محمود قاسم نژاد فقدان سیستم دفع فاضلاب و راه دسترسی مناسب را از دیگر مشکلات پیش روی این پروژه دانست و خاطرنشان کرد: در صورت حل این مشکلات، این پروژه آماده واگذاری خواهد بود.

 
وی همچنین با اشاره به مشکلات پروژه مسکن مهر شهر ماسال، افزود: با توجه به عدم تعهدات پیمانکار در اجرای پروژه هم اکنون، این پروژه در مرحله خاتمه پیمان میباشد.

 
فرماندار ماسال یا بیان اینکه پیمانکاران بومی و حائز شرایطی وجود دارند که قادر به تکمیل این پروژه هستند خواستار پی گیری جهت به کار گیری پیمانکار جدید در این پروژه شد.


 

افتتاح سایت جدید فرمانداری ماسال

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ماسال ، اخبار و اطلاعات مربوط به فرمانداری ماسال از این پس در قالب سایت جدید و با طراحی به روز شده و با آدرسی جدید انعکاس داده می شود.

آدرس سایت جدید : Masal.gov.ir

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه