زمان بارگزاری این صفحه: 12:32 AM UTC

خطیب جمعه رشت: ایران مقتدر، مدیون رشادت های رزمندگان دفاع مقدس است

صدای گیلان؛ امام جمعه موقت رشت با اشاره به در پیش بودن هفته دفاع مقدس گفت: ایران مقتدر و عزتمند، مرهون فداکاری و رشادت های رزمندگان اسلام در دوران پرافتخار دفاع مقدس است.

حجت الاسلام یوسف صدیق عربانی در خطبه های این هفته نماز جمعه رشت اظهار داشت: ایران هرچه دارد، از هشت سال دفاع مقدس است و این رزمندگان بودند که با جانفشانی و دفاع جانانه، موجب شدند ایران مقتدر و سربلند باشد.

وی خاطرنشان کرد: اگر امروز ایران با اقتدار و عزتمند است و دشمنان نمی توانند هیچ اقدامی علیه آن انجام دهند، حاصل تلاش های نیروهای مخلص سپاه، ارتش و بسیج مردم است.

امام جمعه موقت رشت به سیاست های آمریکا در قبال گروهک داعش اشاره و بیان کرد: این گروهک در سوریه ، عراق و دیگر کشورها جنایت کرد و آمریکا سکوت اختیار کرده بود، حال که منافع این کشور به خطر افتاده ، ادعا می کند که برای ریشه کنی آن اقدام خواهد کرد.

حجت الاسلام صدیق عربانی همچنین ضمن شکرگزاری خداوند سبحان از سلامت رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: مردم ایران، با وجود چنین رهبر فرزانه و آگاهی، مقتدر و توانمند هستند.

وی در بخش دیگری از سخنانش؛ خواستار اهتمام بیش از پیش قوای مقننه و مجریه برای رفع مشکل بیکاری شد و گفت: نباید بگذاریم جوانان به عنوان سرمایه های کشور، بیکار باشند بلکه باید از ظرفیت های آنان استفاده کنیم./ایرنا

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه