زمان بارگزاری این صفحه: 5:09 AM UTC

خلیلی، شهردار اسبق رشت، معاون اداری و مالی باشگاه پرسپولیس تهران شد

صدای گیلان – معاون اداری و مالی باشگاه پرسپولیس تهران با بیان اینکه پرسپولیس همانند تیم ملی است، گفت: وزارت ورزش و دولت همه به فکر کمک به پرسپولیس هستند.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

محمدابراهیم خلیلی با بیان اینکه حضورم در پرسپولیس تهران بنا به خواست بزرگان ورزش بود، اظهار داشت: باید کمک کنیم که وضعیت پرسپولیس بهتر شود.

وی با بیان اینکه برنامه‌های خوبی برای اعتلا و بازگشت پرسپولیس تهران به لیگ برتر داریم، افزود: تصمیمات خوبی برای آینده باشگاه پرسپولیس گرفته شده است که در آینده نزدیک اطلاع‌رسانی می‌شود.

معاون اداری و مالی باشگاه پرسپولیس تهران گفت: شاهد یک سری تغییرات خواهیم بود و همه کمک می‌کنند تا پرسپولیس به عنوان افتخار ورزش ایران سرافرازتر از گذشته به فعالیت‌های ورزشی‌اش ادامه دهد.

خلیلی با بیان اینکه عزم جدی برای کمک به پرسپولیس وجود دارد، تصریح کرد: پرسپولیس همانند تیم ملی بوده و افتخار بین‌المللی فوتبال ایران در آسیا بوده و تغییرات در این باشگاه نشان دهنده عزمی برای توسعه فنی است.

وی با اشاره به بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های موجود، تأکید کرد: وزارت ورزش و دولت همه به فکر کمک به پرسپولیس هستند.

گفتنی است؛  محمد ابراهیم خلیلی عصر امروز (روز گذشته) به عنوان معاون اداری و مالی باشگاه پرسپولیس تهران منصوب شد، وی که سابقه عضویت در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در زمان ریاست ناصر نوآموز و عضویت در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در اواخر دهه 60 و اوایل دهه 70 را داشته، به عنوان مدیر عامل و عضو هیئت مدیره باشگاه نساجی مازندران نیز در فوتبال ایران کار کرده و علاوه بر این به عنوان شهرداری در مناطق تهران مشغول به کار بوده است.

خلیلی مولف بیش از 10 عنوان کتاب بوده و برخی کتاب‌های وی از جمله «صفات مربیان»، «ارزش و ورزش» و «دیدگاه ما» در حوزه مدیریت ورزشی بوده و در ماه‌های گذشته شهردار کلانشهر رشت و قائم مقام و مشاور مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران فعالیت داشته است./تسنیم

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه