زمان بارگزاری این صفحه: 10:59 PM UTC

خواستگاری از دختر اوباما با ۱۵۰ رأس دام!

یک وکیل کنیایی با پیشنهاد جهیزیه‌ای شامل ۷۰ راس گوسفند ۵۰ راس گاو و ۳۰ بز، دختر ۱۶ ساله رئیس جمهوری آمریکا را خواستگاری کرد!

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

یک وکیل کنیایی با پیشنهاد جهیزیه‌ای شامل ۷۰ راس گوسفند ۵۰ راس گاو و ۳۰ بز، دختر ۱۶ ساله رئیس جمهوری آمریکا را خواستگاری کرد!

 
به گزارش ایسنا به نقل از روزنامه واشنگتن تایمز، فلیکس کیپرنو، وکیل کنیایی گفته است که آرزوی دیرینه‌اش ازدواج با مالیا، دختر بزرگ باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا است و برای این منظور جهیزیه‌ای شامل ۷۰ راس گوسفند، ۵۰ راس گاو و ۳۰ راس بز به وی پیشنهاد داده است.

 
وی گفت: من در سال ۲۰۰۸ به مالیا علاقه‌مند شدم و از آن زمان با هیچ کس دوست نشدم و قول دادم که با او صادق باشم.

 
این وکیل کنیایی ابراز امیدوری کرده که شخصا و زمانی که اوباما در ژوئیه ۲۰۱۵ به کنیا می‌رود درخواستش را مطرح کند و در این باره گفت: من پیشنویس نامه‌ای را آماده کردم که در آن از اوباما خواسته‌ام دخترش را با خود به کنیا بیاورد. همه به من می‌گویند به خاطر پول خانواده اوباماست که به دخترش ابراز علاقه می‌کنم اما چنین چیزی صحت ندارد.

 
وی ادامه داد: من می‌خواهم به مالیا یاد بدهم چگونه شیر گاو بدوشد، چگونه پوره ذرت و شیر سنتی کنیا تهیه کند او ملکه من است.

مطالب بیشتر؛

  • مسئولان مطبوعات استان را حمایت کنند. صدای گیلان - مدیر کل ارشاد اسلامی گیلان به برخی از مشکلات و موانع مطبوعات اشاره کرد وگفت: مطبوعات برای اینکه سر پا بمانند می‌بایست در آمد خوبی داشته باشند لذا مسئولان امر باید توجه داشته و حمایت‌های ویژه‌‎ای از این قشر […]
  • تالاب انزلی دریاچه ارومیه دوم می شود استاندار گیلان گفت: اگر در مورد حفاظت از تالاب انزلی غفلت شود، این تالاب نیز تا چند سال آینده به سرنوشت دریاچه ارومیه و بختگان و دیگر تالاب های در حال خشک شدن کشور دچار خواهد […]
  • حضور مقتدرانه نیروی دریایی ارتش در دفاع از اسلام و کیان کشور/ تصاویر استاندار گیلان با اشاره به اینکه نیروی دریایی جمهوری اسلامی نیرویی راهبردی است افزود؛ نیروی دریایی برای دفاع از اسلام و کیان کشور در عرصه دریا، حضوری مقتدرانه دارد.
  • معرفی کتاب «اتحادیه ابلهان» وقتی نابغه حقیقی در دنیا پیدا می‌شود، می‌توانید او را از این نشانه بشناسید: تمام ابلهان علیه‌اش متحد می‌شوند.
  • دیلما روسف بار دیگر رییس جمهور برزیل شد. لازم به ذکر است که دیلما روسف از سال 2010 رییس جمهور کشور برزیل است کشوری که بعلت میزبانی جام جهانی 2014 برای همگان شناخته شده و البته اعتراضات عمومی و خیابانی که به نوعی چاشنی گزارشات ورزشی گزارشگران […]


عناوین ویژه