زمان بارگزاری این صفحه: 10:57 PM UTC

داعش دست وپای قربانی خود را قبل از اعدام بُرید

گروه تروریستی داعش با بکار گیری شیوه جدیدی برای ایجاد رعب و وحشت بیشتر، دست و پای یک قربانی خود را پیش از اعدام بُرید.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

گروه تروریستی داعش با بکار گیری شیوه جدیدی برای ایجاد رعب و وحشت بیشتر، دست و پای یک قربانی خود را پیش از اعدام بُرید.

 

به گزارش العالم به نقل از روزنامه اینترنتی رای الیوم، دفتر رسانه ای گروه تروریستی داعش تصاویری را پخش کرد که نشان می دهد عناصر داعش برای اولین بار دست و پای یک مرد متهم به جاسوسی برای یک افسر اطلاعاتی نیروهای پیشمرگه کُرد را پیش از اعدام قطع می کنند.

 

برپایه این گزارش، عناصر داعش محمود خلف ۳۳ ساله از اهالی شهر دیالی را روی یک تیرک چوبی عمومی به صلیب می کشند و دست و پای او را می بندند و پیش بینی می شود که این گروه دست دیگر و دو پای خلف را نیز قبل از اعدامش قطع کرده است.

 

گروه تروریستی داعش اعلام کرد: این گروه محمود خلف را درپی مشکوک شدن به تحرکاتش و محل هایی که می رود، به وسیله تجهیزات شناسایی و دوربین های نظارتی زیر نظر گرفت.

 

این گروه مدعی شد: محمود خلف اعتراف کرده است که یک افسر پیشمرگه برای وی سلاح شخصی و دستگاههای مخابراتی و ارتباطی تهیه کرده و سه دستیار به او داده است.

مطالب بیشتر؛

  • فراخوان مشمولان ديپلم و زيرديپلم به خدمت سربازی صدای گیلان - سازمان وظيفه عمومي ناجا کليه مشمولان ديپلم و زير ديپلم داراي برگ آماده به خدمت به تاريخ نوزدهم دي ماه 1393 را به خدمت سربازي فراخواند.
  • 16سال زندگی یک خانواده بیگانه با جعل هویت ایرانی صدای گیلان - رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان یزد از دستگیری اعضای یک خانواده غیر ایرانی که مدت 16 سال با اسناد و مدارک هویتی جعلی زندگی می کردند، خبر داد.
  • دلایل تشکیل القاعده شاخه شبه جزیره هند صدای گیلان، به نظر می رسد با حضور پر سرو صدای "داعش" و البته رییس مرموز آن البغدادی ، در چند سال اخیر باعث به حاشیه رانده شدن القاعده شده باشد. داعش که از عملکرد خونبار ان در سوریه و بغداد همگان خبر دارند ، طبق گزارشها حالا بزرگترین و سرمایه دارترین گروه تروریستی در جهان است. حال شاید […]
  • همایش «پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر» در انزلی مجرم بنامیم یا بیمار، معتاد خطابشان کنیم یا مبتلایان سومصرف مواد، اعتیاد به افیون قبل از تباهی کامل فرد ، حتما از او مجرم می سازد اما همچون هر ابتلای دیگری پیشگیری، موثر و راه گشاتر از هر درمان […]
  • دید بان بازار و سرمایه/سه شنبه 11 شهریور صدای گیلان: خلاصه رویدادهای مهم سیاسی ، اجتماعی و بازار در سطح داخلی و جهانی می تواند چشم انداز پیشرو بازار سرمایه را حداقل در کوتاه مدت نمایان سازد.اهمیت این موضوع برای کسانیکه سرمایه گذاری انها در حوزه بورس و امثالهم می باشد بیشتر است.حال خلاصه ای از این رویداد ها به گزارش کارگزاری […]


عناوین ویژه