زمان بارگزاری این صفحه: 8:50 AM UTC

دانشگاه علامه درانتخابات دفتر تحکیم نماینده ندارد

صدای گیلان؛ انتخابات شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت عصر امروز (جمعه) در حالی برگزار می شود که انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی در این انتخابات نماینده ای ندارد.

به گزارش ایرنا، انجمن اسلامی دانشگاه علامه در آستانه برگزاری انتخابات شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت، در نامه ای به دبیر این تشکیلات با اشاره به اعلام خروج انجمن اسلامی علامه از تحکیم وحدت اعلام کرد که از این پس در تحکیم وحدت نماینده ای نخواهند داشت.

در این نامه که رونوشت آن برای ایرنا نیز ارسال شده، آمده است: انجمن اسلامی دانشگاه علامه طباطبایی در نشست سالانه دفتر تحکیم وحدت و تمامی جلسات آن، اعم از جلسات شورای عمومی و هر نوع همایشی هیچگونه نماینده ای تحت هر عنوان نداشته و لذا انجمن اسلامی این دانشگاه در نشست سالانه شهریور ماه سال 1393 حق رای نداشته و حضور هر فرد و یا گروهی تحت عنوان انجمن اسلامی دانشگاه علامه طباطبایی غیرقانونی بوده و از نظر این انجمن فاقد اعتبار است.

بر این اساس حضور هر گروه یا فردی تحت عنوان این انجمن در نشست سالانه دفتر تحکیم

وحدت ممنوع بوده و با افراد خاطی برخورد قانونی و قاطع صورت خواهد گرفت.

دفتر تحکیم وحدت روز پنجشنبه پس از اعلام خروج انجمن اسلامی دانشگاه علامه از این تشکیلات در بیانیه ای اعلام کرد: در حال حاضر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی، عضو اتحادیه دفتر تحکیم وحدت است، لذا اگر نمایندگان انجمن مزبور در نشست سالیانه شرکت کنند، قطعا در انتخابات اتحادیه حق رای خواهند داشت.

این بیانیه افزوده است: طبق آخرین اعلام رسمی انجمن اسلامی دانشگاه علامه طباطبایی، نمایندگان این انجمن در دفتر تحکیم وحدت آقایان غیبی و شیوندی هستند و در صورتی که در نشست شرکت کنند به عنوان حق رای انجمن اسلامی علامه طباطبایی در انتخابات اتحادیه مشارکت خواهند کرد.

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه