زمان بارگزاری این صفحه: 6:34 PM UTC

دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر گيلان منصوب شد

وزير كشور و دبيركل ستاد مبارزه با مواد مخدر طي حكمي محمدحسين شاهكوئي را به‌عنوان دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان‌ گيلان منصوب كرد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

وزير كشور و دبيركل ستاد مبارزه با مواد مخدر طي حكمي محمدحسين شاهكوئي را به‌عنوان دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان‌ گيلان منصوب كرد.

به گزارش صدای گیلان ، شاهكوئي هم اکنون معاونت سياسي اجتماعي فرمانداري انزلي را بر عهده دارد که با حفظ این سمت به دبیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان منصوب شده است.

قابل ذکر است ؛ این حکم توسط دکتر نجفی، استاندار گیلان ابلاغ شده و مراسم تودیع و معارفه نیز برگزار شد.

 متن حکم وزیر کشور را در ذیل مشاهده می کنید؛ 

جناب آقاي محمدحسين شاهكوئي
سلام عليكم

با استناد بند 5 مصوبات نود و يكمين جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر و بنا به پيشنهاد استاندار محترم و رييس شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان، به موجب اين حكم جنابعالي را به سمت دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان گيلان منصوب مي‌نمايم.

برگزاري منظم و موثر جلسات شورا و پيگيري مصوبات آن، نظارت بر تشكيل شوراهاي فرعي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان‌هاي تابعه، ايجاد همكاري و هماهنگي بين تمام دستگاه‌هاي عضو شورا به‌منظور اجراي اقدامات موثر در حوزه مقابله با عرضه خصوصاً پاكسازي چهره استان و نقاط آلوده شهرها از معتادين، انجام فعاليت‌هاي پيشگيرانه با همفكري دانشگاهيان و فرهيختگان استان با رويكرد اجتماعي نمودن امر مبارزه با موادمخدر با استفاده از ظرفيت‌هاي سازمان‌هاي مردم‌نهاد و خيرين جامعه، اجراي راهكارهاي درمان براي كاهش آسيب و حمايت‌هاي اجتماعي و درمان معتادان و ايجاد زمينه‌هاي لازم جهت اشتغالزايي آنان، پيگيري جدي مجازات مجرمين مواد مخدر و ضربه زدن به بنيادهاي اقتصادي قاچاقچيان، رعايت انضباط اداري و مالي و ارائه گزارش‌هاي فصلي از جمله مواردي است كه انتظار مي‌رود با برنامه‌ريزي دقيق، كارآمد هدفمند و مبتني بر اصول نسبت به تحقق آن اهتمام و تلاش نماييد.

توفيق شما را در راستاي انجام ماموريت خطير و اجراي برنامه‌ها با رعايت اصول قانونمداري، اعتدال‌گرايي و منشور اخلاقي دولت تدبير و اميد در محل توجهات حضرت ولي عصر (عج) و رهنمودهاي مقام معظم رهبري (مدظله‌العالي ) از درگاه پروردگار قادر و متعال خواستارم.

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه