زمان بارگزاری این صفحه: 2:49 PM UTC

دختران واترپلوی گیلانی قهرمان کشور شدند

تیم اکسید آهن گیلان قهرمان مسابقات رده سنی زیر ۱۶ سال واترپلو بانوان کشور شد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

تیم اکسیدآهن گیلان عصر امروز ( پنجشنبه ۲۹ مرداد ) در مقابل تیم فارس صف آرایی کرد و ۱۱ بر ۱۰ حریف خود را شکست داد و بر سکوی قهرمانی ایستاد .

 

پرویز گلریز رئیس هیئت شنا،شیرجه و واترپلوگیلان گفت : تیم اکسیدآهن گیلان با توجه به اینکه در بازی نهایی صبح فردا با تیم ارومیه رقابت خواهد کرد ، این بازی در نتیجه کسب شده تاثیر نخواهد داشت و تیم اکسید آهن گیلان با پنج بازی که پنج برد بهمراه داشت در صدر جدول قرار گرفت و به مقام قهرمانی واترپلوی زیر۱۶ سال بانوان کشور دست یافت .

 

پرویز گلریز رئیس هیئت شنا،شیرجه و واترپلوگیلان گفت : تیم واترپلوی بانوان استان با توجه به تعطیلی استخر کوثررشت و در اختیار داشتن ساعات تمرینی محدود در استخر نیروی دریایی رشت با همکاری و تعامل هیئت شنای استان و شهرستان رشت یک روز در هفته در دریا و سه جلسه در هفته نیز بدنسازی در باشگاه تمرین می کرد و از آمادگی مناسبی برخوردار بود .

 

رئیس هیئت شنا،شیرجه و واترپلوگیلان افزود :طی جلسه ای با دبیر هیئت ، نائب رئیس و مربیان تیم و با پیگیری ها و همکاری های صورت گرفته توسط اسپانسر تیم تصمیم گرفته شد تا نماینده گیلان با نام تیم اکسیدآهن گیلان به این رقابتها اعزام گردد.

 

یادآور می شوم : در این دوره از مسابقات بیش از ۷۰ بازیکن در غالب هفت تیم اکسید آهن گیلان ، خانه شنای ارومیه ، آذربایجان غربی ، قزوین ، تهران ، فارس ،آذربایجان شرقی از استان های فعال در رشته واترپلوی بانوان بصورت دوره ای از روز چهارشنبه ۲۸ مرداد به مدت سه روز در ارومیه با هم به رقابت پرداختند .

 

شایان ذکر است : اعضا تیم واترپلوی بانوان اکسید آهن گیلان را مهنا سیدترابی،سیده غزاله رضوی پور، یلدا خادم لو، ملیکا خوبانی ، سارا احمدی ، ماندانا استوار راد ، ساقی جهاندیده ، عقیق قلی زاده ، مهشاد یوسفی ، صبا فرسنگ ، شمیم خلیلی ، طهورا علیزاده ، ملیکا ابراهیمی ، نگین بلوری ، مبینا ریحانی به مربیگری کاسپین استادیان و سرپرستی زهرا تیرافکن تشکیل می دهند.

 

در ضمن بانی انصاری و کمند سنائی از داوران گیلانی در این دوره از مسابقات قضاوت نمودند.

 

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه