زمان بارگزاری این صفحه: 7:30 AM UTC

دختر جوان اهل انزلی نایب قهرمان مسابقات اتومبیلرانی کشور شد

ثمینا صامت قهرمان اتومبیلرانی اهل انزلی عنوان نایب قهرمانی مسابقات اتومبیلرانی کشور در رشته اسلالوم کلاس +۱۵۰۰ cc را از آن خود کرد .

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

ثمینا صامت قهرمان اتومبیلرانی اهل انزلی عنوان نایب قهرمانی مسابقات اتومبیلرانی کشور در رشته اسلالوم کلاس +۱۵۰۰ cc را از آن خود کرد .

 

صامت روز دوشنبه در مصاحبه ای گفت : این مسابقات در پیست آزادی تهران با حدود ۳۰ شرکت کننده در سطح کیفی خیلی خوب برگزار شد و اگر جایی برای اسکان در نظر می گرفتند امکان انجام تمرینات بیشتر مهیا می شد.

 

وی افزود : این مسابقات شش جانبه است و تاکنون دو نایب قهرمانی از آن کسب کرده ام که اگر در مجموع شش مسابقه بالاترین امتیاز را کسب کنم می توانم جزء قهرمانان فصل بشوم .

 

وی خاطرنشان کرد : در حال حاضر نیز به مسابقات رالی خانوادگی تهران به مناسبت سالروز قهرمان اتومبیلرانی کشور مرحوم ارش رامین یکتا در روز جمعه دعوت شده ام

این دختر قهرمان در خاتمه گفت : امیدوارم یک روز در عرصه های بین المللی برای کشور افتخار کسب کنم .

 

صامت که متولد ۱۳۶۶ و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد کامپیوتر است مدرس نجات غریق ، داور شنا ، بازرس نجات غریق استان گیلان ، مربی قایقرانی ، مربی اسکی روی آب ، غواص ، قایقران و دارنده چندین عنوان قهرمانی در رشته شنا ، قایقرانی و بسکتبال نیز هست .

 

وی که به عنوان نماینده شهرستان بندر انزلی و استان گیلان در رشته های اتومبیل رانی فعالیت دارد، تاکنون موفق به کسب عناوینی مختلفی در این رشته ها شده است.

/ ایرنا

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه