زمان بارگزاری این صفحه: 2:11 AM UTC

درخشش بانوان گیلانی در مسابقات لیگ کاراته کشور

در سه لیگ کاراته آینده سازان، کمیته جوانه ها و کاتای نونهالان بانوان کشور، تیم های منتخب استان گیلان موفق به کسب مقام اول تا سوم این دوره از مسابقات شدند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

در سه لیگ کاراته آینده سازان، کمیته جوانه ها و کاتای نونهالان بانوان کشور، تیم های منتخب استان گیلان موفق به کسب مقام اول تا سوم این دوره از مسابقات شدند.

مسوول روابط عمومی هیات کاراته گیلان در گفت و گو با روابط عمومی ورزش وجوانان گیلان افزود: در رقابت های قهرمانی کاراته بانوان لیگ آینده سازان کشور، تیم منتخب استان موفق به کسب مقام نخست قهرمانی شد.

فاطمه کریمی اظهار کرد: در این دوره از لیگ کاراته آینده سازان بانوان کشور که از آبان ماه سال گذشته آغاز و روز گذشته در سالن کبکانیان تهران پایان یافت ، ۳۳ تیم از سراسر کشور شرکت کردند.

 

وی رده سنی شرکت کنندگان این مسابقات را ۱۵ تا ۱۷ سال عنوان و بیان کرد: در این مسابقات پس از تیم هیات کاراته گیلان ، تیم های با شگاه رعد آسا و باشگاه صمدی از تهران مقام های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

 

وی در ادامه با اشاره به پایان یافتن مسابقات کاراته لیگ کمیته جوانه ها گفت: در مسابقات کاراته لیگ کمیته جوانه های بانوان ۳۰ تیم شرکت داشتند که تیم گیلان توانست مقام دوم این رقابت ها را کسب کند.

 

کریمی با بیان اینکه این مسابقات در رده سنی ۱۳تا ۱۴ سال برگزار شد، ادامه داد: در این مسابقات تیم جوانه تهران مقام اول این رقابت ها را کسب کرد و تیم های هیات کاراته گیلان و شهرداری قائم شهر مقام های دوم و سوم را کسب کردند.

 

مسوول روابط عمومی هیات کاراته گیلان همچنین با اشاره به برگزاری مسابقات لیگ کاتای نونهالان برای نخستین بار در کشور ادامه داد: این مسابقات نیز که با حضور ۳۵ تیم از کشور برگزار شد، تیم گیلان توانست به کسب مقام سومی این رقابت ها نائل شود.

 

وی رده سنی شرکت کنندگان این رقابت ها را دختران زیر ۱۲ سال عنوان و تصریح کرد: تیم گیلان پس از تیم های جوانه و اوج از تهران مقام سوم این رقابت ها را کسب کرد.

 

کریمی یادآور شد: معصومه دیوبند سرپرستی و فاطمه قاسمی، آمنه زکاله ، فاطمه کریمی و سمیرا بهمن یارمربیگری و فریبا سعیدی مدیریت فنی تیم های گیلان را برعهده داشتند.

 

تمامی رقابت های لیگ کاراته بانوان کشور از آبان ماه سال گذشته در تهران آغاز شد و روز گذشته با معرفی برترین ها پایان یافت.

 

حدود سه هزار نفر از بانوان گیلانی در رشته کاراته فعالیت می کنند

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه