زمان بارگزاری این صفحه: 7:13 AM UTC

درخشش دانش آموزان دختر گیلانی در مسابقات آسیایی چین تایپه

دو نفر از دانش آموزان دختر گیلانی در مسابقات تکواندوی نونهالان و نوجوانان آسیا که در تایوان برگزار شد موفق به کسب مدال شدند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش گیلان دو نفر از دانش آموزان دختر گیلانی در مسابقات تکواندوی نونهالان و نوجوانان آسیا که در تایوان برگزار شد موفق به کسب مدال شدند.

دانش آموز مبینا نژاد کته سری از دبیرستان شاهد حضرت خدیجه(س) ناحیه دو رشت به همراه تیم ملی تکواندو نونهالان کشور در مسابقات آسیایی چین تایپه (تایوان) ۲۰۱۵ که با شرکت ۱۷ کشور و ۱۲۷ ورزشکار برگزار گردید در وزن ۳۷ کیلوگرم با افتخار به نشان طلای مسابقات دست یافت.

 

همچنین دانش آموز زهرا شجاعی راد از دبیرستان اروندرود ناحیه ۲ رشت در رده سنی نوجوانان در وزن ۶۳ کیلوگرم به همراه تیم ملی جمهوری اسلامی ایران موفق به کسب مدال نقره شد.

مطالب بیشتر؛

  • هواشناسی؛ گیلان از جمعه بارانی می شود صدای گیلان - بر اساس پیش بینی اداره کل هواشناسی گیلان ، سامانه بارشی بتدریج از فردا (جمعه) در این استان مستقر می شود.
  • تعریف مظفرالدین شاه از باغ محتشم رشت مظفرالدین شاه قاجار در سال ۱۳۲۰ ه. ق به هنگام عزیمت به دومین سفر فرنگستان که به رشت آمده بود از باغ محتشم به جهت تماشای گاو بازی دیدن کرده و در سفرنامه خود آورده است؛ باغ محتشم دارای درختان جنگلی بسیار و عمارت سه طبقه چوبی باصفایی […]
  • پاسخ اژه‌ای درباره حکم «محمدرضا رحیمی» صدای گیلان - معاون اول قوه قضائیه گفت: قوه قضائیه عزم خود را جزم کرده تا با مفاسد اقتصادی برخورد کند، البته در حال حاضر اراده جدی برای مبارزه با فساد در همه دستگاه‌ها وجود […]
  • چشم انداز امید بخش اقتصادی در سایه بین المللی شدن بورس ایران. صدای گیلان - عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس ،گفت: باعضویت بورس کالا در اتحادیه الکترونیکی بین بورسی می توان چشم انداز امید بخشی را برای آینده اقتصاد و مشارکت مجامع مختلف در بازار سرمایه کشور متصور […]
  • مترجم پيشکسوت لنگرودی درگذشت میرحسن رئیس زاده لنگرودی، مترجم پیشکسوت درگذشت. استاد رئیس زاده در سال 1324 شمسی در شهرستان لنگرود استان گیلان، متولد شد.

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه