زمان بارگزاری این صفحه: 11:51 AM UTC

درخشش دانش آموزان دختر گیلانی در مسابقات آسیایی چین تایپه

دو نفر از دانش آموزان دختر گیلانی در مسابقات تکواندوی نونهالان و نوجوانان آسیا که در تایوان برگزار شد موفق به کسب مدال شدند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش گیلان دو نفر از دانش آموزان دختر گیلانی در مسابقات تکواندوی نونهالان و نوجوانان آسیا که در تایوان برگزار شد موفق به کسب مدال شدند.

دانش آموز مبینا نژاد کته سری از دبیرستان شاهد حضرت خدیجه(س) ناحیه دو رشت به همراه تیم ملی تکواندو نونهالان کشور در مسابقات آسیایی چین تایپه (تایوان) ۲۰۱۵ که با شرکت ۱۷ کشور و ۱۲۷ ورزشکار برگزار گردید در وزن ۳۷ کیلوگرم با افتخار به نشان طلای مسابقات دست یافت.

 

همچنین دانش آموز زهرا شجاعی راد از دبیرستان اروندرود ناحیه ۲ رشت در رده سنی نوجوانان در وزن ۶۳ کیلوگرم به همراه تیم ملی جمهوری اسلامی ایران موفق به کسب مدال نقره شد.

مطالب بیشتر؛

  • دعوت از مردم براي حضور در مراسم استقبال ازرئيس جمهوري دعوت مشترك نماينده ولي فقيه در گيلان، استاندار و مجمع نمايندگان از مردم براي حضور در مراسم استقبال ازرئيس جمهوري
  • افزایش 20 درصدی تولید برنج در گیلان رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: امسال با مدیریت آب در بخش کشاورزی، تولید برنج در گیلان بیش از 20 درصد افزایش داشته است. صدای گیلان؛علیرضا شعبان‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت حفظ اراضی کشاورزی گیلان را مهم دانست و اظهار کرد: برای جلوگیری از تغییر کاربری‌های کشاورزی […]
  • آبرسانی به شالیزارهای گیلان تا جمعه ادامه دارد ه گزارش احرارگیل از فارس ، با توجه به شرایط فعلی کشاورزی گیلان آبرسانی به اراضی شالیزاری این استان تا روز جمعه ۲۶ اردیبهشت ماه جاری به صورت مستمر و بدون قطعی از بابت نوبت‌بندی ادامه می‌یابد. شرکت آب منطقه‌ای گیلان از تمام کشاورزان این استان خواست تا نسبت به اتمام کار نشای برنج در […]
  • ظریف مذاکره‌کننده‌ای سخت، میهن‌دوست و مورد احترام است جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا عصر امروز در یک کنفرانس خبری در وین در خصوص توافق حاصل شده بین ایران و گروه ۵+۱ اظهار کرد : این توافق خوبی است که ما به دنبال آن بودیم .
  • ساخت اسکله جدید در بندر آستارا مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان از ساخت اسکله جدید در بندر چند منظوره آستارا طی سال جاری خبر داد.

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه