زمان بارگزاری این صفحه: 6:35 PM UTC

درخشش کشتی گیران نوجوان گیلانی در مسابقات بین المللی جام یادگار امام

صدای گیلان – کشتی گیران نوجوان گیلانی در مسابقات بین المللی جام یادگار امام (ره) خوش درخشیدند .

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

رییس هیات کشتی استان گیلان روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : در جریان این مسابقات و در رقابت های کشتی فرنگی که در مشهد مقدس برگزار شد ، کشتی گیران گیلانی با درخشش در این رقابت ها موفق به کسب یک مدال طلا و یک مدال برنز شدند .

نقی هدایتی ‘ افزود : بر این اساس و در پایان رقابت های کشتی فرنگی رده سنی نوجوانان جام یادگار امام (ره) ، ‘ سیدمحمد چوبچیان ‘ کشتی گیر شایسته گیلانی در وزن 76 کیلوگرم با غلبه برابر همه رقبای خود عنوان قهرمانی و مدال طلای این مسابقات را کسب کرد .

وی اظهار کرد : همچنین ‘ سعید مولایی ‘ دیگر کشتی گیر نوجوان گیلانی حاضر در این دوره از رقابت ها ، در وزن 69 کیلوگرم موفق به کسب مدال برنز و عنوان سوم این مسابقات شد .

وی ادامه داد : در این رقابت ها که با حضور زبده ترین کشتی گیران ایرانی و کشورهای خارجی برگزار شد ، ‘ نعیم غریبی ‘ دیگر کشتی گیر گیلانی حاضر در این مسابقات ، به مقام پنجم دست یافت .

وی بیان کرد : خوشبختانه با سرمایه گذاری هایی که هیات کشتی استان گیلان در رده های سنی پایه انجام داده ، کشتی گیران این استان در رقابت های مختلف نتایج قابل قبولی کسب می کنند و امیدوارم که کشتی گیران شایسته گیلانی با درخشش در مسابقات مختلف رده های سنی ، بتوانند به عضویت تیم های ملی درآیند .ک

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه