زمان بارگزاری این صفحه: 7:26 AM UTC

دردسر سازی ملکه زیبایی صهیونیستی برای ملکه زیبایی لبنان/ عکس

صدای گیلان – ملکه زیبایی لبنان در صفحه فیس‌بوک خود گفته است که ورون ماتالون، ملکه زیبایی صهیونیستی به طور ناگهانی در این عکس ظاهر شده است و او فقط می‌خواسته که با ملکه زیبایی ژاپن و اسلوانی عکس بگیرد.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش فردا به نقل از خبرگزاری فرانسه، دیده شدن عکس ملکه زیبایی صهیونیستی در عکس سلفی ملکه زیبایی لبنان که در صفحه شخصی‌اینستاگرام ملکه زیبایی صهیونیستی منتشر شده موجی از واکنش‌ها را در پی داشته است.

سالی جریج، ملکه زیبایی لبنان گفته که ورون ماتالون، ملکه زیبایی صهیونیستی خودش را وارد این عکس کرده است. این عکس در زمان برگزاری مسابقه انتخاب ملکه زیبایی که در میامی آمریکا برگزار شده گرفته شده است.

سالی جریج، ملکه زیبایی لبنان (نفر دوم از سمت چپ)

سالی جریج، ملکه زیبایی لبنان (نفر دوم از سمت چپ)

 

ملکه زیبایی لبنان در صفحه فیس‌بوک خود گفته است که ورون ماتالون به طور ناگهانی در این عکس ظاهر شده است و او فقط می‌خواسته که با ملکه زیبایی ژاپن و اسلوانی عکس بگیرد. اما او خود را وارد این تصویر کرده و‌‌ همان عکس را هم در صفحه شخصی‌اش در شبکه اجتماعی قرار داده است.

او افزوده است که از روز اولی که وارد این مسابقه شدم از اینکه گرفته شدن هر عکسی از من با ملکه زیبایی اسرائیل یا هر نوع ارتباط با او پرهیز می‌کردم. علی رغم این موضوع او بسیار تلاش می‌کرد که با من عکس داشته باشد.

در مقابل ماتلون اظهار داشته که از این موضوع ناراحت است. او به انگلیسی و عبری نوشته است این موضوع من را شگفت زده نکرده و فقط ناراحت شدم و غم انگیز است که نمی‌توانیم دشمنی را در خارج از بازی بگذاریم.

این موضوع در رسانه‌های لبنانی بازتاب داشته که ملکه زیبایی لبنان گفته که ماتالون خود را در عکس وارد کرده است. این واکنش هم در شبکه‌های اجتماعی با نظرات موافق و مخالف بسیاری مواجه شده است.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه