زمان بارگزاری این صفحه: 5:50 AM UTC

دردسر میکروفون بی سیم و دستشویی رفتن شهردار!

فناوری میکروفون بی سیم این بار برای شهردار یکی از شهرهای آمریکا موجب شرمساری و برای اعضای جلسه و البته هزاران بیننده و شنونده دنیای مجازی موجب خنده شد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

ماجرا هنگامی روی داد که شهردار شهر جورج تاون در ایالت تگزاس آمریکا جلسه بررسی اوضاع بهداشتی را برای رفتن به دستشویی ترک کرد، اما میکروفون بی سیم را هم با خود برد و بقیه ماجرا از بلندگوی سالن برای حاضران که به سخنرانی یکی از اعضای شهرداری گوش می دادند، شنیدنی بود.

” راشل جونرو” مشاور شهردار که قرار بود در باره وضعیت بهداشتی شهر گزارشی به اطلاع اعضاء برساند، در میان سخنرانی خود با صدای بازو بسته شدن در توالت و تخلیه فلاش تانک و… مواجه شد که از بلندگو درحال پخش بود و او به ناچار درمیان خنده خود و دیگران سخنانش را کامل کرد.

 

اما نکته مهمی که در این جریان فاش شد، این بود  که شهردارهنگام بازگشت از توالت دستان خود را نشست.

برای مشاهده منبع و فیلم  اینجا  کلیک کنید

مطالب بیشتر؛

  • مسافران هواپیما در تصادف اتوبوس کشته شدند حوادث - صدای گیلان؛ به دلایلی مسیر پرواز شرکت هواپیمایی ماهان مشهد- ساری به فرودگاه مهرآباد تهران تغییر یافت و تعدادی از مسافران برای رسیدن به مقصد خود در ساری، سفر با اتوبوس را انتخاب کردند، که در مسیر حرکت در اثر حادثه تصادف در جاده سوادکوه مازندران ۱۲ نفر کشته و ۱۸ نفر زخمی […]
  • آمار 11ماهه صادرات و وادرات در گيلان صدای گیلان - طي11 ماهه سال 1393 تعداد 233 فقره گواهينامه صادراتي بيش از 13هزارتن كالا به ارزش379 ميليارد ريال صادر گردید.
  • آغاز پروازهای حج از فرودگاه رشت فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت برای انجام پروازهای حج زایران گیلانی آماده شده است. صدای گیلان به نقل از باشگاه خبرنگاران، مدیر کل فرودگاه گیلان گفت: این پرواز در روزهای دوم و سوم مهرماه امسال از فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت به مقصد فرودگاه جده انجام می شود. فتاح رضوانی ' با […]
  • نشست مشورتی فرماندار فومن با دهیاران این شهرستان صدای گیلان - نشست مشورتی فرماندار شهرستان فومن با دهیاران این شهرستان ظهر امروز برگزار شد.
  • ابقای سرپرست واحدهای آستارا و صومعه‌سرا دانشگاه آزاد اسلامی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حکمی سرپرست واحدهای آستارا و صومعه‌سرا دانشگاه آزاد اسلامی را در سمت خود ابقا کرد.


عناوین ویژه