زمان بارگزاری این صفحه: 10:45 AM UTC

درگذشت مدیر مسئول اسبق نشریه نقش قلم

صدای گیلان – حجت الاسلام والمسلمین شیخ محمدابراهیم رضایی راد واعظ گیلانی و مدیرمسئول اسبق نشریه نقش قلم به رحمت ایزدی پیوست.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

حجت الاسلام والمسلمین شیخ محمدابراهیم رضایی راد واعظ گیلانی و مدیرمسئول اسبق نشریه نقش قلم به رحمت ایزدی پیوست.

به گزارش صدای گیلان ،  حجت الاسلام والمسلمین شیخ محمدابراهیم رضایی راد واعظ گیلانی و مدیر مسئول اسبق نشریه نقش قلم صبح امروز دارفانی را وداع گفت.

وی بیش از ۳۰ سال فعالیت رسانه ای داشته و نشریه او جزء اولین نشریات گیلانی بوده که پس از پیروزی انقلاب اسلامی به تبیین نقش و ارزش های نظام پرداخت.

حجت الاسلام والمسلمین شیخ محمدابراهیم رضایی راد مدرس حوزه و دانشگاه بود و مقالات متعددی از وی در بخش های مختلف اجتماعی، فرهنگی و دینی به چاپ رسیده است.

***
در پی درگذشت این پیشکسوت مطبوعات گیلان، روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان پیام تسلیتی را به شرح ذیل منتشر کرد.

«بازگشت همه بسوی اوست»

در آوردگاه حق و باطل، بار دیگر روایتگری صادق از این عرصه، آسمانی شد. خبر ناگوار درگذشت استاد «محمدابراهیم رضایی راد» کام فعالان عرصه رسانه، به ویژه روزنامه‌نگاران استان را تلخ کرد. روزنامه‌نگار ارزشی و پرتلاشی که سال‌ها باید بگذرد تا همانندی چون او به منصه ظهور برسد.

ضمن اعلام همدردی با بازماندگان آن مرحوم، بدین وسیله فقدان این استاد گرانقدر و پیشکسوت مطبوعات گیلان را به اصحاب رسانه تسلیت گفته و از کلیه اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان می‌خواهیم تا در مراسم تشییع، خاکسپاری و یادبود این روزنامه‌نگار ارزشمند حضوری فعال داشته باشند.

روحش شاد، یادش گرامی باد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه