زمان بارگزاری این صفحه: 12:51 AM UTC

درگذشت پسر کارگردان معروف در رشت

صدای گیلان – آرش طالبی تدوین‌گر و کارگردان که در آخرین دوره جشنواره فیلم مستند «حقیقت» با فیلم «ننه حسن» جایزه بهترین اثر بخش بین‌الملل را دریافت کرد، درگذشت.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

آرش طالبی تدوین‌گر و کارگردان که در آخرین دوره جشنواره فیلم مستند «حقیقت» با فیلم «ننه حسن» جایزه بهترین اثر بخش بین‌الملل را دریافت کرد، درگذشت.

محمدعلی طالبی پدر این هنرمند جوان در گفت‌وگویی با خبرنگار ایسنا با تائید این خبر گفت:‌ آرش یک هفته قبل برای فیلمی به اتفاق دوستانش در شمال کشور حضور داشت که متاسفانه در تصادفی در جاده «سراوان» به شدت آسیب دید و طی روزهای گذشته به دلیل خونریزی شدید در بیمارستان «پورسینا»ی رشت بستری بود که متاسفانه صبح امروز 23 اسفند ماه فوت کرد.

این کارگردان درباره زمان تشییع فرزندش اظهار کرد: امروز آرش را به تهران فرستادیم و احتمالا با حضور فرزند دیگرم که درخارج از کشور حضور دارد، طی دو روزآینده مراسم تشییع برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا،آرش طالبی متولد سال 1365 دارای مدرک کارشناسی سینما به عنوان تدوین‌گر فیلم‌های «یک روز سرد» و «قول» محمدعلی طالبی و «سیاوشان» محمدعلی سجادی را تدوین کرده و در کارگردانی مشترکی به همراه پدرش فیلم مستند «ننه حسن» را ساخته است.

وی اخیراً پروانه ساخت فیلم سینمایی «پادو» را به کارگردانی مشترک با پدرش دریافت کرده بود.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه