زمان بارگزاری این صفحه: 4:54 AM UTC

درگيري يک ساعته پلیس با قاچاقچيان مسلح

صدای گیلان – فرمانده انتظامي استان “سيستان و بلوچستان” از درگيري يک ساعته ماموران با قاچاقچيان مسلح، در ارتفاعات کوهک سراوان و کشف 354 کيلو ترياک خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري صدای گیلان به نقل از سایت پليس، سردار “حسين رحيمي” در تشريح جزئيات اين خبر گفت: در پي کسب خبري مبني بر اينکه تعدادي از قاچاقچيان مسلح، با استفاده از يک دستگاه خودرو تويوتا، قصد جابجايي مقادير قابل توجهي مواد مخدر در ارتفاعات “کوهک” شهرستان سراوان را دارند، بلافاصله چند تيم از ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان به منطقه اعزام شدند.
فرمانده انتظامي استان سيستان و بلوچستان افزود: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاري ماموران انتظامي شهرستان سراوان، با پايش اطلاعاتي، محل تردد خودرو قاچاقچيان را شناسايي و به طور نامحسوس تحت کنترل قرار دادند.
اين مقام ارشد انتظامي تصريح کرد: ماموران پس از شناسايي خودرو حامل مواد، به خودرو دستور ايست داده که قاچاقچيان مسلح، بدون توجه به دستورات پليس، اقدام به تيراندازي و درگيري با ماموران کردند.
سردار رحيمي در ادامه ضمن اشاره به درگيري يک ساعته ماموران با سوداگران مرگ، افزود: قاچاقچيان پس از مشاهده آتش شديد پليس، و تنگ شدن عرصه بر خود با به جا گذاشتن خودرو حامل مواد از محل متواري شده که ماموران موفق به دستگيري يکي از قاچاقچيان در اين خصوص شدند.
فرمانده انتظامي استان سيستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: ماموران در بازرسي دقيق از خودرو توقيفي، 354 کيلو و 100 گرم ترياک کشف کردند .

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه