زمان بارگزاری این صفحه: 4:08 AM UTC

درگیری شدید در بوکس قهرمانی کشور/ضربه مغزی رییس هیات بوکس گیلان

صدای گیلان – دو بوکسوری که از شرایط سنی مناسب برای حضور در مسابقات برخوردار نبوده‌اند، تقاضای خود برای شرکت در رقابت ها را به هیات اجرایی اطلاع می دهند که با مخالفت آنها روبرو می‌شوند.

در جریان رقابت‌های‌بوکس قهرمانی‌کشور و به دلیل درگیری‌شدیدی که روز جمعه اتفاق افتاد، رئیس هیات بوکس استان‌گیلان که یکی از عوامل هیات اجرایی مسابقات است، دچار ضربه مغزی شد.

به گزارش  صدای گیلان به نقل از ایلنا ، مسابقات بوکس کشوری در رده‌بزرگسالان که حکم انتخابی تیم ملی را نیز دارد، از روز پنجشنبه به میزبانی شهر بروجرد آغاز شده که در روز دوم این پیکارها، زد و خورد و درگیری شدیدی به وقوع پیوست.

ماجرا از این قرار است که 2 بوکسوری که از شرایط سنی مناسبی برای حضور در مسابقات برخوردار نبوده‌اند، تقاضای خود برای شرکت در رقابت‌ها را به هیات‌اجرایی اطلاع می‌دهند که با مخالفت آنها روبرو می‌شوند.

این 2 بوکسور که گفته می‌شود بالای 45 سال سن دارند، بعد از پایان بازی‌ها، با اتومبیل خود به بهمن بردبار رئیس هیات بوکس استان‌گیلان که از مسئولان هیات‌اجرایی مسابقات نیز است، صدمه می‌زنند که در این حادثه، وی راهی بیمارستان می‌شود. در بیمارستان نیز مشخص می‌شود وی دچار ضربه مغزی شده و در حال حاضر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه