زمان بارگزاری این صفحه: 4:27 AM UTC

در برابر ولایتی‌های بی‌ولایت و انجمن حجتیه خواهیم ایستاد

الیاس حضرتی در مراسم ضیافت افطار اصلاح‌طلبان در رشت گفت؛ اصلاح‌طلبان امروز با درک متقابل برای منافع ملت و کشور به دور از اختلاف سلیقه‌ها در کنار یکدیگر خدمت می‌کنند.

الیاس حضرتی

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

الیاس حضرتی در مراسم ضیافت افطار اصلاح‌طلبان در رشت که شب گذشته برگزار شد، گفت: اکثریت کسانی که به اصول انقلاب، امام، اصول قانون اساسی و خون شهدا وفادار هستند و راهی را که راه مردم و آرمان مردم است دنبال می‌کنند، در خانواده سیاسی بزرگ اصلاح‌طلبان جای گرفته‌اند.

 

وی بیان کرد: اصلاح‌طلبان امروز با درک متقابل برای منافع ملت و کشور به دور از اختلاف سلیقه‌ها در کنار یکدیگر خدمت می‌کنند.

 

این فعال سیاسی با اشاره به نبرد سنگین دیپلماسی در مقابل کشورهای ۱+۵ اظهار کرد: ریشه همه مشکلات “تحریم‌ها ” نیست بلکه بخش مهمی از آن‌ها به دلیل مشغول شدن به جزئیات و تپه‌های کوچکی‌ست که خودمان با دست خودمان می‌سازیم.

 

وی ادامه داد: دید اصلاح‌طلبی، انقلابی بودن و فرزند امام بودن، به ما یاد داد که مشکلات را بزرگ نکنیم و بزرگ نبینیم.

 

حضرتی اظهار کرد: فرزندان این ملت در حوزه‌های اصلاح‌طلبی با تفکرهای مختلف و تکثری که در درونشان وجود دارد، آماده می‌شوند تا با استفاده از تجربه انتخابات ۹۲، کار بزرگ‌تری را در اسفند ۹۴ انجام دهند.

 

وی تاکید کرد: همه ما برای منافع ایران، در مقابل واپس‌گرایی، خشک مقدسی، انجمن حجتیه و ولایتی‌های بی‌ولایت خواهیم ایستاد و امروز این آمادگی در لایه‌های مختلف اجتماعی ملت ایجاد شده است.

 

حضرتی خاطرنشان ساخت: در حال حاضر دیگر صحبت از تحریم انتخابات نیست و ملت به این نتیجه رسیده است که باید سرنوشتشان پای صندوق‌های رأی رقم بخورد.

 

مراسم ضیافت افطاری شب گذشته در رشت به میزبانی مجموعه “یاران اصلاحات” و با حضور الیاس حضرتی،احمد رمضان‌پور، دکتر بی‌آزار،جمشید رسایی، و برخی از اعضاء شورای مشورتی اصلاح‌طلبان در شهرستان‌های گیلان و اقشار مردم برگزار شد./منبع؛ ایلنا

 

مشاهده تصاویر این دیدار

مطالب بیشتر؛

  • تولید هزار و 500تن ماهی خاویاری در گیلان صدای گیلان- معادل 12 و 6 دهم درصد درآمد نفتي کشوررا می توان با توليد 100تن خاويار پرورشي محقق کرد.
  • داعش؛ گروگان زن آمریکایی کشته شد صدای گیلان - گروه تروریستی داعش جمعه شب از کشته شدن گروگان زن آمریکایی خود در ریف شهر رقه در سوریه خبر داد.
  • فراخوان مقاله برای همایش ملی تالش شناسی دبیر علمی همایش از برگزاری نخستین همایش ملی تالش شناسی در نیمه دوم اردیبهشت ماه سال 1394 همزمان با هفته میراث فرهنگی به میزبانی شهرستان رضوانشهر خبر داد.
  • دستگیری گروگانگیران پسر 13 ساله . صدای گیلان - گروگانگیران تقاضای دریافت 1000 سکه تقریبا معادل 1 میلیارد تومان از خانواده این پسر بچه داشتند.
  • فروش دختران ایزدی فقط 140 دلار! صدای گیلان ـ گروه تروریستی داعش که در چند ماه اخیر با اقدامات ضد اسلامی و ضدانسانی خود توجه جامعه جهانی را به خود جلب کرده، در اقدامی ضدبشری دختران و زنان کرد ایزدی را که در منطقه سنجار عراق به اسارت گرفته است را به 140 دلار به فروش می‌رساند. به گزارش ابنا، «ویان دخیل» نماینده اقلیت […]


عناوین ویژه