زمان بارگزاری این صفحه: 12:08 PM UTC

دستور ویژه جهانگیری به ۳ وزیر و ۲مقام استانی درباره «حیران»

دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی از دستور ویژه اسحاق جهانگیری برای پیگیری و برخورد قاطع با تخلفات گردنه حیران خبر داد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی از دستور ویژه اسحاق جهانگیری برای پیگیری و برخورد قاطع با تخلفات گردنه حیران خبر داد.

 

به گزارش صدای گیلان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، کاظم پالیزدار با اشاره به ارسال و طرح برخی گزارش‌ها در خصوص زمین‌خواری در گردنه حیران در دبیرخانه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی، اظهار کرد: با طرح این موضوع در ستاد برنامه‌ریزی فوری برای حضور در این منطقه صورت گرفت.

 

وی ادامه داد: در جریان بازدیدی که به همراه برخی مدیران ارشد وزارت‌خانه‌های مرتبط از جمله جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بعضی دستگاه‌های مسئول استانی از این منطقه انجام شد، تخلفات گسترده در این منطقه محرز شد.

 

دبیر ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی از ابلاغ فوری به استاندار و دستور رسیدگی فوری به موضوع و تهیه گزارش‌های تفصیلی در این خصوص خبر داد و گفت: مقرر کردیم تا استاندار محترم در اولین فرصت گزارش خود را به ستاد ارسال کند.

 

به گفته پالیزدار گزارش بازدید این هیئت در جلسه گذشته در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی مطرح و بعد از استماع گزارش دبیرخانه ستاد معاون اول رئیس‌جمهوری بر پیگیری فوری و برخورد قاطع با متخلفان تاکید کرد.

 

دبیر ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی خاطرنشان کرد: هفته گذشته دستور کتبی در این خصوص از سوی رئیس ستاد به وزرای راه و شهرسازی، جهادکشاورزی، کشور، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و استاندار ابلاغ شده است.

 

تخلفات در گردنه حیران از جمله زمین‌خواری و ساخت‌و‌سازهای غیر مجاز در این منطقه اولین بار به طور جدی در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی مطرح و اقدامات اجرایی فوری و جدی توسط این ستاد برای مقابله با تخلفات صورت گرفته سالهای گذشته صورت گرفته است.

 

وی همچنین توضیح داد که درحال حاضر تیم‌های بازرس در استان مستقر و در حال بررسی تخلفات هستند.

 

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه