زمان بارگزاری این صفحه: 5:31 PM UTC

دستگيري اعضای يک شرکت هرمي در کرج

صدای گیلان – با تلاش ماموران پليس امنيت عمومي استان البرز 35 عضو يک شرکت هرمي در کرج شناسايي و دستگير شدند .

به گزارش صدای گیلان،  ، سرهنگ «محمد علي صفايي» رئيس پليس امنيت عمومي استان البرز با اعلام اين خبر گفت : در پي دريافت گزارش هايي مبني بر فعاليت افرادي در قالب يک شرکت هرمي و عضو گيري در اين خصوص بررسي موضوع در دستور کار ماموران اين پليس قرار گرفت .

سرهنگ صفايي افزود : ماموران پس از بررسي موضوع دريافتند که گروهي از افراد پس از شناسايي يکديگر از نقاط مختلف کشور با راه اندازي يک شرکت هرمي در داخل ساختماني در مرکز شهر اقدام به فعاليتهاي هرمي و عضو گيري در اين رابطه مي کنند .

وي بيان داشت : پس از احراز صحت موضوع با هماهنگي مقام قضايي دو اکيپ مجرب از ماموران اطلاعاتي اين پليس پس از محاصره ساختمان مذکور و رعايت جوانب احتياط و مراقبتهاي ويژه با ورود به داخل شرکت مورد نظر تعداد33 نفر شامل28نفر مرد و5 نفر زن را در حاليکه در حال برگزاري جلسات دوره اي بودند دستگير کردند .

رئيس امنيت عمومي استان البرز در پايان گفت : برخي افراد سودجو و فرصت طلب با سوءاستفاده از سادگي شهروندان و تبليغات نهادها و شرکت‌هاي داخلي با ارسال پيامک‌هاي عوام فريبانه و طرح پيشنهادهاي واهي و غير واقعي به تعدادي از کاربران تلفن‌هاي همراه با صدور اطلاعيه استخدام در مشاغل مناسب با حقوق و مزاياي بالا و …. موجبات فريب شهروندان را فراهم کرده و در مجموع مبلغ قابل توجهي از آنها کلاهبرداري کرده اند ./پلیس

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه