زمان بارگزاری این صفحه: 7:39 AM UTC

دستگيري باند سارقان اينترنتي 11 استان کشور.

صدای گیلان – اعضای باند سارقان اینترنتی 11 استان کشور در مازندران دستگیر شدند.

به گزارش صدای گیلان ، فرمانده انتظامی مازندران در گفتگو با واحد مرکزی خبر گفت: این باند 4 نفره که اهل کرج و تهران بودند و با معرفی خود بعنوان پزشک یا مدیر مراکز و ادارات سو استفاده می کردند با تلاش پلیس فتای مازندران شناسایی و دستگیر شدند.

سردار جعفری نسب افزود: سارقان بیش از 20 میلیارد ریال از حساب 2 هزار کسبه و افراد معتبر واحدهای صنفی قضایی ، جوشکاری، آلومینیم سازی، آژانس و پزشک کلاهبرداری کردند.

استانهای مازندران ، سمنان ، تهران، خراسات شمالی ، جنوبی، رضوی،گیلان، ایلام، هرمزگان، گلستان، کرمان از این باند سارقان اینترنتی 12 هزار کارت بانکی ، ویزیت – موبایل، رایانه، شناسنامه ، کارت ملی جعلی و چند دستگاه خودرو کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه اعضای این باند پیش از این دوران محکومیت خود را به جرم کیف قاپی سپری کردند خاطر نشان کرد سارقان آموزش سرقت اینترنتی را در زندان از دیگر سارقان فرا گرفتند که با شیوه معرفی خود بعنوان شخصی مورد وثوق مردم صاحبان کارت را به عابر بانک می کشاندند و حساب آنها را خالی می کردند.
سردار جعفری نسب با اشاره به وجود 2 و نیم میلیارد کار بر اینترنتی در جهان گفت: مازندران با 2 میلیون و 700 کاربر از 50 میلیون کاربر ایرانی با ضریب 89 درصدی مقام نخست کشور را دارد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه