زمان بارگزاری این صفحه: 12:12 AM UTC

دستگيري مظنونان قتل نوعروس رودسری

پرونده قتل نوعروس رودسري با دستگيري چند مظنون از سوي پليس آگاهي روند تازه‌يي به خود گرفت.

قرار بود مرضيه 26 ساله همزمان با عيد غدير خود را در لباس عروسي ببيند اما قاتل سرنوشتي شوم براي او رقم زد.

به گزارش صدای گیلان به نقل از اعتماد، 15 مهرماه امسال و پس از تماس‌هاي محلي ماموران كلانتري شهرستان رودسر در جريان وقوع يك فقره قتل در يكي از مجتمع‌هاي تحت نظارت بهزيستي در منطقه رحيم‌آباد اين شهرستان قرار گرفتند و به سرعت خود را به محل حادثه رساندند.

ماموران با حضور در محل جنايت با جسد دختري مواجه شدند و به دليل حساسيت موضوع مراتب را به پليس آگاهي استان گيلان اطلاع دادند. به اين ترتيب به سرعت تيمي از كارآگاهان زبده در محل حادثه حاضر شدند.

در بررسي‌هاي اوليه پليس آگاهي مشخص شد هويت مقتول مرضيه 26 ساله از كاركنان مجتمع تحت نظارت بهزيستي است كه بعد از ساعت كاري به قتل رسيده است. در ادامه رسيدگي به پرونده براي مشخص شدن علت مرگ دختر 26 ساله دستور انتقال جسد به پزشكي قانوني صادر شد. دختري كه قرار بود همزمان با عيد غدير شاهد برپايي مراسم عروسي خود باشد اما اكنون خانواده‌اش چشم انتظار دستگيري قاتل او هستند.

به گفته سرهنگ كريمي، رييس پليس آگاهي استان گيلان پس از انتقال جسد به پزشكي قانوني و انجام تحقيقات لازم، سرنخ‌هاي اوليه به دست ماموران افتاد كه پيگيري آنها به دستگيري چند مظنون در ارتباط با اين پرونده انجاميد. بازجويي‌ها از متهمان اين پرونده همچنان ادامه دارد و پليس اميدوار است با اعتراف متهمان در چند روز آينده پرده از راز اين جنايت برداشته شود.

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه