زمان بارگزاری این صفحه: 8:07 PM UTC

دستگیری جاعل اسناد و فروشنده اموال دولتی درلنگرود

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان لنگرود از شناسایی سارق اموال دولتی که با جعل سند به فروش اموال دولتی اقدام می کرد، خبر داد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان لنگرود از شناسایی سارق اموال دولتی که با جعل سند به فروش اموال دولتی اقدام می کرد، خبر داد.

 

به گزارش عصر دوشنبه واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، سرهنگ حسین نیکفرد اظهار کرد: ماموران انتظامی پاسگاه دیوشل این شهرستان در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر اینکه فردی قصد فروش لوازم مشکوک به سرقتی را دارد، به سرعت برای صحت و سقم موضوع در محل حاضر شدند.

 

وی افزود: ماموران با حضور در محل این فرد 24 ساله را که با یک دستگاه خودروی نیسان متعلق به یکی از ادارات با آرم و علائم دولتی ملبس به لباس فرم در حال فروش مقادیری اموال و لوازم بود، دستگیر کردند.

 

فرمانده انتظامی لنگرود این اموال و لوازم را شامل هشت عدد میله گرد دو متری، شش ورق فرز، یک عدد چراغ پروژکتور بزرگ، یک عدد آبکش برنجی، یک عدد دیگ بزرگ، 24 عدد تکه آلومینیوم نیم متری، دو عدد چدنی گاز فر، یک گونی آهن آلات ریز، یک عدد سپر عقب خودروی پاترول، یک عدد تلمبه، 10 عدد خاموت، سه عدد جک امدادی آهنی، چهار تکه سیم برق مسی یک متری بزرگ، یک عدد بالش و یک تخته پتو با آرم دولتی، یک عدد اره آهن بر و … ذکر کرد.

 

سرهنگ نیکفرد خاطرنشان ساخت: از این متهم دستگیر شده، یک برگ سند جعلی فروش اموال نیز کشف شد و طبق اعلام رییس این اداره دولتی که در پاسگاه انتظامی حضور یافت، تمامی اموال ذکر شده سرقتی بوده است.

 

شهرستان لنگرود در 55 کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه