زمان بارگزاری این صفحه: 10:49 AM UTC

دستگیری دکتر قلابی شبکه های اجتماعی در رشت/ دستگیری سارقان حرفه ای منازل مسکونی در لنگرود

رئیس پلیس فتا استان گیلان از شناسایی و دستگیری دکتر قلابی شبکه های اجتماعی موبایلی كه 500 میلیون ریال کلاهبرداری كرده بود، در رشت خبر داد.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

رئیس پلیس فتا استان گیلان از شناسایی و دستگیری دکتر قلابی شبکه های اجتماعی موبایلی كه 500 میلیون ریال کلاهبرداری كرده بود، در رشت خبر داد.

به گزارش صدای گیلان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا؛ سرهنگ”ایرج محمدخانی” رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات گیلان با اعلام این خبر گفت : در پی ارجاع چندین فقره پرونده از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت به دادخواهی تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی با معرفی خود به عنوان دکتر متخصص ارتودنسی در شبکه های اجتماعی موبایلی از آنان کلاهبرداری نموده، موضوع در دستوركار این پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات گیلان افزود: با تحقیقات از شاكیان پرونده و پی جویی های فنی و پلیسی، كارآگاهان پلیس فتا موفق شدنددکتر قلابی شبکه های اجتماعی موبایلی را كه مردی 32 ساله، اهل و ساکن مشهد بودرا شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی وی را در رشت دستگیر نمایند.

سرهنگ محمدخانی اظهار داشت: با توجه به ادله دیجیتال كشف شده از متهم، به صراحت به بزه انتسابی و اینكه با سوء استفاده از عنوان یک پزشک متخصص با مالباختگان در شبکه های اجتماعی موبایلی آشنا شده و با پشنهاد کار در مطب به آنها اعتمادشان را جلب کرده بعد با ابراز علاقه و پیشنهاد ازدواج از آنان حدود 500 میلیون ریال کلاهبرداری نموده، اعتراف كرد.

رئیس پلیس فتا استان گیلان در پایان با بیان اینكه متهم پس از معرفی به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت روانه زندان شده و پرونده متهم برای شناسایی سایر مالباختگان در پلیس فتا مفتوح و درحال رسیدگی می باشد، از شهروندان خواست چنانکه توسط دکتر قلابی شبکه های اجتماعی موبایلی مورد سوء استفاده و کلاهبرداری قرار گرفته باشند، می توانند با مراجعه به پلیس فتای فرماندهی انتظامی استان گیلان موضوع شکایت خود را پیگیری نمایند .

دستگیری سارقان حرفه ای منازل مسکونی در لنگرود

مامورران انتظامی گیلان 3 سارق حرفه ای منازل مسکونی را در شهرستان لنگرود دستگیر کردند.

به گزارش صدای گیلان به نقل از باشگاه خبرنگاران، فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود گفت: ماموران انتظامی این شهرستان حین گشت زنی این سارقان را که درحال سرقت بودند دستگیر کردند.

سرهنگ حسین نیک فرد افزود: سارقان پس از بازجویی به 2 فقره سرقت نیز اعتراف کردند.

وی گفت: همه لوازم مسروقه به مالباختگان برگردانده شد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه