زمان بارگزاری این صفحه: 12:25 AM UTC

دستگیری سارقان زورگیر در شفت

شفت – فرمانده انتظامی شفت از دستگیری دو سارق زورگیر در این شهرستان خبر داد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

جواد پاک‌شریفی ظهر امروز (روز گذشته) در جلسه انتظامی گیلان با اشاره به مراجعه فردی به پاسگاه جیرده و شکایت مبنی بر زورگیری و سرقت خودرو در شفت اظهار کرد: ماموران انتظامی بلافاصله با انجام عملیات گسترده محورهای خروجی شفت را کنترل کردند.

 

وی به زورگیری دو جوان که به عنوان مسافر سوار یک خودرو شدند، اشاره کرد و افزود: افراد مذکور با چاقو راننده را مجروح و برای تصاحب خودرو راننده را به بیرون پرتاب کردند.

 

پاک‌شریفی با بیان اینکه سارقان با مشاهده کنترل جاده‌ها تعادل فکری و روانی خود را از دست دادند، تصریح کرد: سارقان حین فرار به پل روستایی برخورد کردند که موجب مصدومیت متهمان و خسارت به خودرو شد.

 

فرمانده انتظامی شفت از دستگیری دو سارق زورگیر توسط عوامل انتظامی این شهرستان خبر داد و بیان کرد: سارقان به دلیل مصدومیت در بیمارستان بستری شدند.

 

وی با اشاره به اینکه متهمان پس از مداوای اولیه و تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند، یادآور شد: رانندگان از سوار کردن افراد مشکوک در جاده‌های برون‌شهری خودداری کنند و در صورت بروز مشکل و حادثه موارد را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.

 

*توقیف 30 دستگاه وسیله نقلیه متخلف در سیاهکل

فرمانده انتظامی سیاهکل نیز در جلسه مذکور از توقیف 30 دستگاه وسیله نقلیه متخلف و حادثه‌ساز در این شهرستان خبر داد و گفت: خودروهای مذکور در راستای اجرای طرح ارتقای انضباط اجتماعی ـ ترافیکی در سیاهکل توقیف و به پارکینگ انتقال داده شدند.

 

رمضانعلی پورقاسم به اجرای طرح مذکور از ابتدای نوروز امسال اشاره کرد و افزود: برخورد پلیس با هنجارشکنان و راکبان وسایل نقلیه متخلف بدون اغماض است./منبع؛ فارس

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه