زمان بارگزاری این صفحه: 9:15 PM UTC

دستگیری سارقان موتور سیکلت و پلمپ 11 تالار عروسی در انزلی

صدای گیلان – فرمانده انتظامی بندرانزلی از دستگیری سارقان موتور سیکلت و پلمپ 11 تالار عروسی در این شهرستان خبر داد .

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان ، سرهنگ پاسدار ‘ هرمز عشقی ‘ در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : پاسگاه انتظامی کپورچال با توقف یک دستگاه موتور سیکلت دارای شماره بدنه مخدوش و استعلام از سامانه ‘ موتور و خودرو تحت تعقیب آگاهی ‘ از مسروقه بودن این موتور اطمینان حاصل کرد.

وی تصریح کرد : با پیگیری و تحقیق موضوع ، راکب موتورسیکلت مسروقه ، ضمن اعتراف به محل اختفای موتورهای مسروقه ، دو همدستش را نیز معرفی کرد.

به گفته فرمانده انتظامی شهرستان انزلی از این سارقان چهار دستگاه موتور سیکلت کشف و ضبط شد.

وی در ادامه تصریح کرد : برخورد با سارقان از اولویتهای ماموریتی پلیس است لذا از مردم می خواهیم هرگونه مورد مشکوکی را به سامانه فوریتهای پلیسی 110 اعلام کنند.

* پلمپ 11 تالار در بندر انزلی

عشقی با اشاره به طرح ساماندهی صنوف و ارتقای امنیت اجتماعی گفت : اداره نظارت بر اماکن پلیس اطلاعات شهرستان بندرانزلی ، از ابتدای سال جاری تا کنون 11 تالار را بدلیل رعایت نکردن شئونات اسلامی پلمپ کرده است.

فرمانده انتظامی انزلی افزود : یک تالار نیز بدلیل عدم توجه به تذکرات متعدد و رعایت نکردن قوانین و مقررات صنفی مربوطه به مرجع قضایی معرفی شد.

وی همچنین از نشست مشترک نیروی انتظامی ، دادستان شهرستان بندر انزلی و مدیران تالارها برای افزایش تعامل برون سازمانی و ارتقای سطح امنیت اجتماعی خبر داد.

عشقی در مورد نتیجه این جلسه به ایرنا گفت : آنچه مورد تاکید قرار گرفت رفع نواقص فیزیکی و رعایت کامل شئونات اسلامی بود.

فرمانده انتظامی انزلی در خاتمه گفت : در سرلوحه کار پلیس پاسداری از ارزشهای جامعه قرار دارد ضمن آنکه اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر وظیفه همگانی است.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه