زمان بارگزاری این صفحه: 2:11 PM UTC

دستگیری سارق حرفه‌ای مسکن مهر رشت

رئیس پلیس آگاهی گیلان گفت: سارق حرفه‌ای مسکن مهر گیلان با ۲۶ فقره سرقت دستگیر شد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

رئیس پلیس آگاهی گیلان گفت: سارق حرفه‌ای مسکن مهر گیلان با ۲۶ فقره سرقت دستگیر شد.

فرهاد فلاح‌کریمی ظهر امروز در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: در پی وقوع سرقت های متعدد از ساختمان های نیمه کاره درشهرستان رشت، انجام تحقیقات گسترده پیرامون موضوع و شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان با همکاری ماموران انتظامی در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت مرکز استان قرار گرفت.

 

وی افزود: کارآگاهان آگاهی پس از تجمیع پرونده های مرتبط و بررسی آثار و شواهد به جامانده در صحنه های سرقت، موفق شدند سرنخی از یک سارق سابقه دار بدست آورده و دستگیری این سارق را به تمام واحدهای گشتی اعلام کرده تا اینکه این سارق توسط ماموران انتظامی دستگیر و به پلیس آگاهی معرفی شد.

 

رئیس پلیس آگاهی گیلان گفت:این سارق سابقه دار در تحقیقات کارآگاهان به ۲۶ فقره سرقت از اماکن خالی از سکنه و نیمه ساخته در مسکن مهر اعتراف کرد و مقداری از اموال مسروقه شامل ابزار، دو دستگاه پکیج و شیرآلات ساختمانی از مخفیگاه این متهم کشف شد.

 

فلاح‌کریمی با بیان اینکه دو مالخر اموال مسروقه در خصوص این پرونده شناسایی و دستگیر شده اند افزود: متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.

 

وی از شهروندان خواست در انتخاب و گزینش نگهبانان مجتمع های مسکونی دقت و حساسیت کافی داشته و در صورت احساس تردد و سرو صداهای مشکوک مراتب را سریعاً به پلیس ۱۱۰ یا ۱۳۰ آگاهی اطلاع دهند.

منبع؛تسنیم

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه