زمان بارگزاری این صفحه: 10:48 PM UTC

دستگیری سارق شیشه‌ای در انزلی/ توزیع‌کنندگان هروئین در دام پلیس صومعه‌سرا

صومعه سرا – صدای گیلان؛ فرمانده انتظامی انزلی از دستگیری سارق حرفه‌ای داخل خودرو و معتاد به مواد شیشه در این شهرستان خبر داد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

هرمز عشقی ظهر امروز (روز گذشته)در نشست انتظامی این شهرستان در تشریح چگونگی دستگیری سارق مذکور اظهار کرد: وقوع سرقت‌های متوالی داخل خودرو کارآگاهان پلیس را وارد عملیات دستگیری سارق کرد.

 

وی با بیان اینکه سارق سابقه‌دار پس از شناسایی توسط پلیس دستگیر شد، تصریح کرد: متهم دستگیر شده ۴۲ ساله و معتاد به شیشه است و در تحقیقات پلیسی به ۱۴ فقره سرقت داخل خودرو در شهرستان‌های بندرانزلی، رشت و رضوانشهر اعتراف کرد.

 

فرمانده انتظامی انزلی با بیان اینکه متهم مذکور ۱۳ مرتبه به جرم سرقت زندانی شده است، افزود: متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد.

 

وی از رانندگان خواست از رها کردن خودروی روشن با پایین بودن شیشه خودداری کرده و خودروها را به سیستم دزدگیر مجهز کنند.

 

دستگیری سارق منزل در ماسال

فرمانده انتظامی ماسال نیز از دستگیری سارق حرفه‌ای سابقه‌دار با هشت فقره سرقت منزل در این شهرستان خبر داد.

 

وحید اصلانی با بیان اینکه سارق مذکور با اطلاعات جامع پلیس دستگیر شد، تصریح کرد: متهم در تحقیقات پلیسی به هشت فقره سرقت منزل در ماسال اعتراف کرد.

 

وی سارق را معتاد و بیکار خواند و گفت: سارق برای تامین هزینه‌های مصرف مواد مخدر و مخارج روزانه خود اقدام به سرقت در سطح شهرستان می‌کرد.

 

فرمانده انتظامی ماسال با اشاره به اینکه سارق با قرار یک‌میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال روانه زندان شد، خاطرنشان کرد: شهروندان ماسالی در صورت مشاهده هرگونه تردد و پرسه‌زنی افراد مشکوک که احتمال انجام سرقت و یا جرم توسط آنها متصور است، مراتب را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

 

دستگیری توزیع‌کنندگان هروئین در صومعه‌سرا

فرمانده انتظامی صومعه‌سرا نیز از دستگیری سه توزیع‌کننده هروئین در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: دستگیر این قاچاقچیان با گزارش‌های مردمی انجام شده است.

 

اردشیر آقاجانی با بیان اینکه با دستگیری این متهمان، ۶۷۰ گرم هروئین از آنها کشف شد، تصریح کرد: متهمان دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی و راهی زندان شدند.

 

وی ضمن قدردانی از همکاری مردم با پلیس، از شهروندان صومعه‌سرایی خواست تا در صورت مشاهده هر نوع موارد مشکوک مراتب را از طریق فوریت‌های ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند. /منبع؛ فارس

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،


عناوین ویژه