زمان بارگزاری این صفحه: 6:13 AM UTC

دستگیری سارق مناطق مرفه نشین رشت/ دستگیری اعضای یک شرکت هرمی در بندرانزلی

این سارق جوان با کمک ۲همدستش اواخر اسفند پارسال و اوایل فروردین امسال طلاجات، پول و اشیا قیمتی ۲۳ خانه را در مناطق مرفه نشین رشت به سرقت برده بود .

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

جانشین فرمانده انتظامی گیلان اعلام کرد : این سارق ۲۰ ساله با پیدا شدن آثار جرم در خانه اش در رشت شناسایی ودر یکی از استان های مرکزی ایران دستگیر شده است .

 

سرهنگ مهرگان گفت : این سارق جوان با کمک ۲همدستش اواخر اسفند پارسال و اوایل فروردین امسال طلاجات، پول و اشیا قیمتی ۲۳ خانه را در مناطق مرفه نشین رشت به سرقت برده بود .

 

جانشین فرمانده انتظامی گیلان افزود : سارقان پیش از سرقت سوار یک خودروی ۲۰۶ شده و پس از زیر نظر گرفتن خانه مورد نظر در فرصتی مناسب سرقت انجام می دادند .

 

جانشین فرمانده انتظامی گیلان افزود : پلیس برای دستگیری ۲ همدست سارق ۲۰ ساله که متواری اند پیگیر است .


 

 

دستگیری اعضای یک شرکت هرمی در بندرانزلی

فرمانده انتظامی بندرانزلی اعلام کرد : سرشاخه این شرکت از طریق شبکه های اجتماعی، یک شرکت هرمی مجازی به نام نت ورک مارکتینگ تشکیل داده بود و به این صورت اقدام به عضو گیری می کرد.

 

سرهنگ هرمز عشقی گفت : این شرکت هرمی برای عضو گیری به جوانان به ویژه دانشجویان وعده کار می داد و از هر عضو ۵۰ تا ۹۰ میلیون ریال می گرفت.

 

فرمانده انتظامی بندرانزلی افزود : جوانی۳۰ ساله سرشاخه اصلی این شرکت هرمی نوشهری است که با ۹ عضو دیگر این شرکت در یک ویلای اجاره ای در انزلی شناسایی و دستگیر شدند.

 

از این افراد سی دی ها و کتابچه های آموزش عضو گیری درشرکت های هرمی کشف و ضبط شده است ./باشگاه خبرنگاران

 

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،


عناوین ویژه