زمان بارگزاری این صفحه: 12:01 AM UTC

دستگیری شکارچی متخلف در پیربازار رشت.

صدای گیلان – یک متخلف معروف و سابقه دار شکار و صید در منطقه پیربازار رشت به همراه یک قبضه سلاح شکاری غیر مجاز پس از تعقیب و گریز در دام مامورین یگان حفاظت محیط زیست گیلان افتاد.

به گزارش صدای گیلان ، روابط عمومی حفاظت محیط زیست گیلان اعلام کرد ؛ یک متخلف معروف و سابقه دار شکار و صید در منطقه پیربازار رشت به همراه یک قبضه سلاح شکاری غیر مجاز پس از تعقیب و گریز در دام مامورین یگان حفاظت محیط زیست گیلان افتاد .این شکارچی متخلف که مدتها بود به انحاء مختلف از دست ماموران متواری می شد ، سرانجام ، طی عملیات رهگیری و کمین نیروهای یگان حفاظت محیط زیست گیلان به همراه یک قبضه سلاح شکاری دولول قاچاق در منطقه پیربازار رشت دستگیر و جهت طی مراحل قانونی و اخذ دستورات قضایی به پاسگاه انتظامی دلالت گردید.

شکارچی متخلف در رشت

لازم به ذکر است دستگیری این شکارچی متخلف حرفه ای سابقه دار بازتاب گسترده ای در منطقه و در بین دوستداران محیط زیست داشته است . در همین راستا مامورین یگان حفاظت محیط زیست استان طی عملیات جداگانه ای موفق به دستگیری یک متخلف دیگر شکار و صید در منطقه حسین بکنده تالاب بین المللی انزلی شدند که طی گزارشات واصله به شکل وسیع پرندگان مهاجر را قتل عام مینمود . این شکارچی متخلف نیز پس از شناسایی و رهگیری سرانجام در ساعت 30/23 به همراه یک قبضه سلاح شکاری دولول و تعداد 12 قطعه مرغابی شکار شده دستگیر و تحویل مراجع ذیصلاح قضایی گردید.

دستگیری شکارچی متخلف در رشت

شایان ذکر است که در این عملیات ، پشتیبانی بسیار خوبی از سوی پلیس اطلاعات و امنیت شهرستان انزلی انجام گرفت .

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه