زمان بارگزاری این صفحه: 7:06 PM UTC

دستگیری عامل هتک حیثیت خانم ۲۸ ساله در رشت

رئیس پلیس فتا استان گیلان از دستگیری فردی که با سوء استفاده از نرم افزار پیام رسان لاین، موجب هتک حیثیت خانم ۲۸ ساله ای در رشت شده بود، خبر داد.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

سرهنگ محمدخانی رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گیلان با اعلام این خبر گفت: در پی ارجاع یک فقره پرونده از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت به دادخواهی خانم ۲۸ ساله ای مبنی بر هتک حیثیت وی در شبکه اجتماعی لاین، موضوع در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.

 

رئیس پلیس فتا استان گیلان افزود: با پی جویی های فنی و پلیسی، عامل هتک حیثیت شاکی در شبکه اجتماعی لاین که جوانی ۲۲ ساله اهل و ساکن رشت بود شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر شد.

 

سرهنگ محمدخانی اظهار داشت: با توجه به ادله دیجیتال کشف شده، متهم به صراحت به بزه انتسابی خود و اینکه از حدود ۴ ماه پیش در شبکه اجتماعی لاین با ایجاد مزاحمت و انتشار مطالب خلاف واقع، شاکی را مورد اذیت و آزار قرار داده، اعتراف کرد که جهت سیر مراحل قانونی تحویل دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت شد.

 

رئیس پلیس فتا استان گیلان با بیان اینکه حریم خصوصی و آبروی افراد خط قرمز پلیس فتاست و کسی که حریم خصوص و حیثیت افراد را از طریق پیام رسان های موبایلی یا فضای مجازی نقض کند با برخورد جدی، قاطع و قانونی پلیس فتا مواجه خواهد شد به شهروندان توصیه کرد: در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی یا پیام رسان های موبایلی مراتب را از طریق نشانی پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.ir یا ایمیل این پلیس به آدرس Gfata@police.ir گزارش کنند./پلیس فتا

 

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه