زمان بارگزاری این صفحه: 11:29 AM UTC

دستگیری مامور قلابی در رشت

در پی گزارش یک شهروند به پلیس رشت ،مامور قلابی بازداشت شد.

به گزارش صدای گیلان  رئیس پلیس رشت گفت: در پی گزارش به موقع یکی از شهروندان مبنی بر اینکه مأمور جوانی که رفتارش مغایر با قانون است، وارد رستورانی شده و درصدد بازبینی دوربین آنجا برای شناسایی دزدان است، موضوع تحت پیگیری قرار گرفت.

روزنامه ایران در ادامه نوشت؛سرهنگ «رحیم شعبانی» افزود: مأموران مبارزه با سرقت کلانتری 11 بلافاصله با لباس شخصی، خود را به صحنه رساندند و اعمال وی را زیر نظر گرفتند. وی ادامه داد: مأموران با اطمینان از تناقض رفتاری و مأموریتی این مرد، خواستار مشاهده مدارک شناسایی او شده و با پاسخ اینکه مدارک شناسایی در محل کارش جامانده، مواجه شدند.
وی اضافه کرد: مأموران هنگامی که از قلابی بودن او اطمینان حاصل کردند و قصد دستگیری‌اش را داشتند، با خودرویی که بیرون از رستوران منتظرش بود، مواجه شدند. سرهنگ شعبانی با بیان اینکه مأموران در اقدامی سریع، خودرو را محاصره کرده و وی را همراه راننده خودرو دستگیر کردند، گفت: این مرد وقتی مسیر فرار را برای خود مسدود دید، حقایق را برای پلیس فاش کرد.

مطالب بیشتر؛

  • واریز عیدی بازنشستگان در هفته جاری صدای گیلان - عیدی بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری تا پایان هفته جاری به حساب آنها واریز خواهد شد.
  • کرباسچی؛ اصولگرايان ظاهرا آلزایمر دارند صدای گیلان - دبیرکل کارگزاران سازندگی گفت؛ رحیمی 9 سال با احمدی نژاد کار کرده و وی را در حد پیغمبری بالا برده بود.
  • نیاز به تملک 160هکتار از اراضی اطراف فرودگاه رشت صدای گیلان - نماینده لنگرود گفت؛ تملک اراضی فرودگاه رشت نیاز به اعتبار ویژه دارد و بخش خصوصی نیز می‌تواند در این زمینه ورود پیدا کرده و مشکلات موجود را رفع کند.
  • نامه رهبری املشی در حمایت از شهردار املش صدای گیلان - نماینده مردم شهرستانهای رودسر واملش در نامه ای خطاب به معاون سازمان دهیاریها وشهرداریهای کشور نوشته است در کمک ومساعدت به شهرداری املش عنایت لازم را با اولویت منظور […]
  • جنگ قدرت میان داعش و القاعده. صدای گیلان - شمار گروه‌های تروریستی که در آفریقا و آسیا به صفوف جریان تروریستی موسوم به "دولت اسلامی" می‌پیوندند افزایش می‌یابد. خشونت این گروه بیشتر از شبکه تروریستی القاعده است و موفقیت بیشتری نیز به دست آورده. […]

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه