زمان بارگزاری این صفحه: 10:50 AM UTC

دستگیری یک زن معتاد در تعقیب و گریز پلیسی در خشکبیجار.

صدای گیلان – فرمانده انتظامی رشت از دستگیری یک زن معتاد به همراه فرزند 11 ساله‌اش خبر داد و گفت: این زن جوان در یک تعقیب و گریز پلیسی دستگیر شده است.

به گزارش صدای گیلان ، رحیم شعبانی عصر امروز در نشست انتظامی این شهرستان گزارشی از دستگیری یک زن معتاد به همراه فرزند 11 ساله‌اش را ارائه و اظهار کرد: این زن جوان در یک تعقیب و گریز پلیسی دستگیر شده است.

وی افزود: یک شهروند خشکبیجاری به پلیس اطلاع داد که سرنشینان خودروی پراید در حین سرقت لامپ‌های مغازه پس از دیدن او فرار کردند و موضوع نیز بلافاصله به تمام ماموران انتظامی شهرستان اعلام شد.

فرمانده انتظامی رشت با بیان اینکه شماره انتظامی و رنگ خودرو مشخص بود، تصریح کرد: یکی از واحدهای گشتی این خودرو را در جاده رشت به کوچصفهان مشاهده کرد و دستور توقف آن را را صادر کرد اما راننده خودرو که زن جوانی بود و پسربچه‌ای در جلوی ماشین سوار کرده بود به دستور پلیس اعتنایی نکرد و با سرعت فرار کرد.

وی با اشاره به اینکه رانندگی غیراصولی راننده پراید پلیس را به احتیاط بیشتر برای جلوگیری از آسیب وادار کرد، ادامه داد: راننده زن همچنان به حالت زیگزاگ در بین خودروها فرار می‌کرد و این عملیات تعقیب و گریز به جاده کوچصفهان و لشت‌نشا کشیده شد تا اینکه به پاسگاه «بالا گفشه» دستور مسدود کردن جاده صادر و این خودرو ناچاراً در آنجا متوقف شد.

شعبانی با بیان اینکه پس از دستگیری زن جوان و نوجوان 11 ساله موضوع با هماهنگی مقام قضایی برای بررسی دقیق به پاسگاه خشکبیجار محول شد، تصریح کرد: ماموران پاسگاه خشکبیجار این موضوع را بررسی کردند.

وی اضافه کرد: در جریان رسیدگی پرونده متهمه هویت او شناسایی شد و اینکه وی برای به دست آوردن پول دست به هر کاری از جمله سرقت می‌زد.

فرمانده انتظامی رشت با اشاره به اینکه مردی به پلیس مراجعه کرده و مدعی زورگیری توسط زن مذکور شده بود، گفت: ماموران دستور بازرسی منزل این زن را از مقام قضایی اخذ کردند و در حین بازرسی شخصی را که مدعی زورگیری بوده را در منزل این زن مشاهده کردند.

وی از دستگیری این مرد 36 ساله معتاد به مواد مخدر خبر داد و افزود: این مرد در تحقیقات پلیسی اعتراف کرد که قصد رد گم کردن پلیس برای ممانعت از دستگیری این زن را داشته که ماموران به دلیل عدم وجود دلایل و مدارک به او اعتنایی نکرده‌اند.

شعبانی کشف دو کیسه برنج و یک باکس نوشابه خانواده و چندین حباب لامپ و اسپری دفاع شخصی را حاصل بازرسی از منزل متهمه و افراد مذکور عنوان کرد و یادآور شد: این دو متهم از چندین مرحله سابقه دستگیری و سرقت برخوردار هستند و متهمان با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و هرکدام با قرار 100 میلیون تومان راهی زندان شدند./فارس

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه