زمان بارگزاری این صفحه: 10:20 AM UTC

دست رد پليس رشت بر رشوه 3 ميليون ريالي

صدای گیلان – پليس شهرستان رشت به رشوه 3 ميليون و ششصد و پنجاه هزار ريالي توزيع كننده مواد مخدر دست رد زد.

به گزارش صدای گیلان به نقل از پايگاه خبري پليس، ماموران انتظامي پاسگاه خشت مسجد شهرستان رشت استان گيلان در گشت زني در سطح شهر، با مشاهده نحوه رانندگي يك دستگاه خودروي پرايد، اين خودرو را متوقف نموده و به علت اظهارات ضدو نقيض راننده، اين خودرو را بازرسي كرده و 17 بسته هروئين از اين خودرو كشف كردند.

برپايه اين گزارش، گروهبانيكم اسماعيل سجودي كه سراكيپي خودروي انتقال متهم را برعهده داشت، با رشوه 3 ميليون و ششصد و پنجاه هزار ريالي متهم جهت چشم پوشي و فرار از بزه انتسابي مواجه شده كه اين مامور وظيفه شناس ضمن رد رشوه، مراتب را صورتجلسه و ضميمه پرونده اين متهم مي نمايد.

به گفته وي، متهم با صورتجلسه رد رشوه و تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مقام قضايي معرفي شد.

مطالب بیشتر؛

  • اطلاعیه پلیس راهور به نمایشگاه‌داران و رانندگان گیلان فرمانده انتظامی گیلان و پلیس راهنمایی و رانندگی رشت اطلاعیه مربوط به نمایشگاه‌داران، کسبه، تعمیرکاران، وانت‌های دستفروش و تمام رانندگان را صادر کردند.
  • رد رشوه 42 ميليوني به ماموران انتظامی در رشت و شفت صدای گیلان - ماموران انتظامي در استان گيلان، رشوه 42 ميليون و نهصد و هشتاد هزار ريالي متهمان را صورتجلسه كردند.
  • راه اندازي نسل چهارم اينترنت تلفن همراه در رشت صدای گیلان- نسل چهارم اینترنت تلفن همراه 4G (فور جی) امروز در رشت راه اندازی شد .
  • کم‌حوصلگی! به‌نظرم تابستان گذشته نشاط اجتماعی بیشتر از سطح امروز بود. دلیلش هم به انتخابات ریاست‌جمهوری بازمی‌گشت. نشاط اجتماعی در ایران به اوضاع سیاسی بستگی زیادی دارد. به میزانی که فضا گشوده‌تر باشد، پویایی درون جامعه هم بیشتر است و برعکس. حالا یک‌سال پس از برگزاری آن انتخابات، طبیعی است که آن […]
  • پاشنه آشیل اصلاح‌طلبان، ضعف در شهرستان‌ها است اصلاح طلبان باید از هم اکنون فعالیت جدی و تشکیلاتی خود را از سر بگیرند. در شهرستان‌ها این مسئله از اولویت بسیاری برخوردار است. اگر اصلاح طلبان بایک لیست مشترک وارد انتخابات شوند، می‌توانند صندوق‌های مجلس را فتح کنند هر چند که اصول گرایان هم اجماع کرده […]

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه