زمان بارگزاری این صفحه: 10:00 AM UTC

دست نامحرم/روحانی و احمدی نژاد/نظر ایت الله بهجت

صدای گیلان – سیدیونس کاظمی با انتشار عكسي در صفحه اجتماعي خود نوشت:

اپیزود ۱ / اگر در شام‌گاه ۱۸ اسفند ۱۳۹۱ در مراسم دفن چاوز باشی و مادر مرحوم به سوی تو آید و دستت را بگیرد، از «اتاق فرمان کینه پس از فتنه ۸۸» دستور می‌آید که به دنبال استفتاء و حکم شرعی و … باشید تا تو را «بد» جلوه داده و «محکوم» نموده و «از دین خارج شده» اعلام کنند.

اپیزود ۲ / اگر در صبح‌گاه ۳۰ آذر ۱۳۹۳ در عیادت از بیماران باشی و مادری دست‌ش را به سوی تو دراز کند و دستت را بگیرد، از «اتاق مذکور» فرمان خاصی صادر نمی‌شود چون «مزاحم» رفته است.

روحانی احمدی نژاد

پانوشت:
۱. الحمدالله دوستان رسانه‌ای هم که در اوج تبیین و ترویج بصیرت بودند در اپیزود ۱ بازی خورده و در صف سربازان اتاق مذکور قرار می‌گیرند. بماند که برخی از سیاسیون خودی هم برای مطرح‌شدن ترجیح می‌دهند از قافله دور نمانند و حرکتی بزنند.

۲. معتقدم هیچ‌کدام از این ۲ تصویر زیر، عقلا اشکالی شرعی ندارد، البته نظر حضرت آقای بهجت نیز همین است که در جواب «آیا دست دادن با زنان کهنسال نامحرم – که دست خود را برای مصافحه دراز می‌کنند – گناه است؟» می‌فرمایند «‌بدون قصد لذت، اشکال ندارد». در مورد تصویر دکتر احمدی نژاد این نکته کافی است که مادر مرحوم نتوانسته بر احساسات خود غلبه کند.

۳. تصویر دکتر حسن روحانی از روی خبرگزاری ایرنا حذف شده است

۴. اتاق مذکور کمامان وجود دارد/پارس

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه