زمان بارگزاری این صفحه: 5:32 AM UTC

دعوت از اصحاب فرهنگ و هنر استان برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن

صدای گیلان – اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با صدور بیانیه ای از عموم مردم و بویژه اصحاب فرهنگ و هنر استان برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت بعمل آورد.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در این بیانیه آمده است: دهه فجر و یوم الله 22 بهمن، روز تبلور شکوه و ایثار مردم همیشه سرافراز و آزادۀ جمهوری اسلامی ایران است؛ در این روزهای عزیز، ملت ایران با رهبری داهیانۀ زعیم بزرگ جهان اسلام و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و با تاسی از آموزه های اسلام ناب محمدی (ص) طومار 2500 سالۀ رژیم طاغوتی استبداد و استکبار را درهم پیچیدند و روح امید، احساس غرور و خودباوری را در کشور زنده کردند.

این بیانیه می افزاید: اینک که ۳۵ زمستان طبیعت را به سی و ششمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی پیوند می زنیم، باید به یاد داشته باشیم که قطعاً مسؤولیت هرکدام از ما برای دفاع و حمایت از نهالی که امام راحل در تاریخ این سرزمین کاشته اند و الان درختی تناور است، سنگین تر شده است.

بر اساس این بیانیه؛ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و اصحاب فرهنگ و هنر استان در سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، دوشادوش ملت مؤمن و شهیدپرور ایران اسلامی وفاداری خود را به آرمان های حضرت امام خمینی(ره) و پشتیبانی شان را از اصل متعالی ولایت فقیه و حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام کرده و با حضور حداکثری خود در راهپیمایی 22 بهمن حماسه آفرینی و میثاق دیرین خود را با انقلاب محکم تر خواهند نمود.

در پایان بیانیه مذکور آمده است: همچنین از عموم مردم انقلابی و همیشه در صحنه گیلان دعوت می نماییم تا با حضور خود در راهپیمایی روز 22 بهمن حماسه ای دیگر بیافرینند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه