زمان بارگزاری این صفحه: 9:09 PM UTC

دعوت از مردم براي حضور در مراسم استقبال ازرئيس جمهوري

دعوت مشترك نماينده ولي فقيه در گيلان، استاندار و مجمع نمايندگان از مردم براي حضور در مراسم استقبال ازرئيس جمهوري

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

صداي پاي بهار در سرزمين آب و آيينه و قرآن پيچيده است و بار ديگر گيلان هميشه بهار زيباترين نقاشي خداوند خواهد بود. امسال بهار فاطمي نويد گلهاي سبز کاروانيان همدلان اميدوار و تشنگان خدمت را با خود آورده است و بهار در بهار شده و گيلان با قدم‌هاي رئيس جمهور محبوب نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران مزين خواهد شد سفري که باتدبير رشدوتوسعه را براي گيلان به ارمغان خواهد آورد .

 

در سالي که به فرمايش رهبر معظم انقلاب اسلامي به سال همدلي و همزباني، ملت و دولت نامگذاري شده است از همه مردم فهيم و ولايتمدار و از همه اقشار مختلف، اساتيد دانشگاهيان، فرهنگيان، کشاورزان، اصناف و بازاريان، روحانيون و خانواده هاي معظم شهدا و جانبازان و همه مردم گيلان، دعوت مي‌کنيم تا با حضور پرشور و گسترده در مراسم استقبال از رياست محترم جمهوري وکاروان تدبير واميد برگ زرين ديگري بر کتاب جاودان تعهدوولايتمداري گيلانيان بيفزايند وجلوه اي ديگر از پشتوانه مردمي نظام رانشان دهند .

 

اميدواريم خداوند متعال اين گامهايي که در راستاي اعتلاي نظام مقدس جمهوري اسلامي از سوي مردم و مسولان برداشته مي‌شود جزء خيرات و مبرات و حسنات همه ما قرار دهد. آمين

زين العابدين قرباني                    محمود شکري                     محمدعلي نجفي
نماينده ولي فقيه در استان        رئيس مجمع نمايندگان          استاندار گيلان
و امام جمعه رشت

 

 

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،


عناوین ویژه