زمان بارگزاری این صفحه: 1:42 AM UTC

نماينده ولي فقيه، استاندار و رئیس مجمع نمایندگان گیلان از مردم براي حضور در راهپيمايي 22بهمن دعوت كردند

نماينده ولي فقيه در گيلان، استاندار و رئیس مجمع نمایندگان در پيام مشتركي از عموم مردم براي حضور پرشور در راهپيمايي اين روز دعوت كردند.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

نماينده ولي فقيه در گيلان، استاندار و رئیس مجمع نمایندگان در پيام مشتركي با تبريك فرارسیدن سالروز پيروزي انقلاب اسلامي ، يوم الله 22 بهمن را نماد اقتدار ، صلابت و یکپارچگی ملی در گرامیداشت ارزشهای اصیل انقلاب عنوان و از عموم مردم براي حضور پرشور در راهپيمايي اين روز دعوت كردند.

به گزارش صدای گیلان ،متن اين پيام به شرح ذيل است :

22 بهمن ماه روز جشن ملی و دینی ایرانیان در پاسداشت دست‌یابی به استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی در راه است. روزی که ملت بزرگ ایران با رهبری الهی معمار کبیر انقلاب، سلطنت 2500 ساله‌ی شاهنشانی و استبداد داخلی و استثمار خارجی را در این سرزمین پایان داد و استقرار حکومت مردم سالار دینی و حاکمیت مردم بر سرنوشت خویش را جشن گرفت.

امروز نیز به پشتوانه‌ی روحیه خودباوری و عزت طلبی مردم کشورمان نظام اسلامی و جمهوری اسلامی ایران در دنیای اسلام همچون ستاره‌ای می‌درخشد و الهام بخش در مبارزه با قدرتهای جهانی و استیفای حقوق ملت‌های ستمدید‌ه‌ی جهان است.

بی‌شک حضور مردم در عرصه‌های مختلف انقلاب و دستاوردهای بی‌نظیر آن که در سایه‌ی اتحاد و انسجام و تبعیت از ولایت مطلقه‌ی فقیه بدست آمده نشان داده است همه در این کشور، انقلاب را از خود می‌دانند و این انقلاب به جناح و گروه خاصی وابسته نیست. از این رو هر ساله راهپیمایی بیست و دوم بهمن به نماد اقتدار، صلابت و یکپارچگی ملی در گرامیداشت ارزشهای اصیل انقلاب تبدیل می‌شود.

اینجانبان در پایان با تبریک فرا رسیدن یوم ا… 22 بهمن از همه گیلانیان غیور دعوت می‌کنیم تا به شکرانه این نعمت الهی در جشن تولد انقلاب با حضوری آگاهانه و پرشور و نشاط با آرمانهای امام راحل (ره) و رهبر فرزانه‌ی انقلاب تجدید عهد و بیعت کنند و نشان دهند که ملت ایران همواره بر سر دفاع از نظام برآمده از خون هزاران شهید والامقام جانانه ایستاده ‌است.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه