زمان بارگزاری این صفحه: 2:49 AM UTC

دلیل راه اندازی نشدن کارخانه کمپوست رودسر

صدای گیلان – محمد رضا برجی گفت ؛ راه اندازی کارخانه کمپوست رودسر ، بدلیل عدم تمهیدات لازم جهت کنترل آلاینده ها از قبیل شیرابه و بوی حاصل از فعالیت ، مسلما موجب بروز مشکلات زیست محیطی خواهد گردید.

به گزارش صدای گیلان ، مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان گفت ؛ راه اندازی کارخانه کمپوست رودسر ، بدلیل عدم تمهیدات لازم جهت کنترل آلاینده ها از قبیل شیرابه و بوی حاصل از فعالیت ، مسلما موجب بروز مشکلات زیست محیطی خواهد گردید.

محمد رضا برجی افزود ؛ به دلیل مشکلات پسماند شهرستان رودسر و همچنین سرمایه گذاری انجام شده در این کارخانه و استهلاک تجهیزات نصب شده در کارخانه مذکور بدلیل عدم استفاده از آنها هرگونه تاخیر در راه اندازی مجدد آن به نوعی اجحاف در حق مردم منطقه است .

این مسول اضافه کرد؛ با اجماع و تعامل حاصل شده در مدیریت استان با شروع مجدد فعالیت کارخانه ، وضعیت محیط زیستی آن بهبود خواهد یافت .

برجی با اشاره به سرمایه گذاری انجام شده توسط آقای توکلی در راه اندازی این کارخانه ، کار ایشان را به نوعی ایثار تشبیه کرده و اظهار امیدواری کردند که با شروع فعالیت این کارخانه بازگشت سرمایه ایشان انجام خواهد شد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه