زمان بارگزاری این صفحه: 10:44 AM UTC

دمای هوای گیلان از سه شنبه کاهش می یابد

هواشناسی – صدای گیلان؛ اداره کل هواشناسی گیلان برای فردا سه شنبه و روز چهارشنبه در استان کاهش نسبی دما پیش بینی کرده است.

دمای هوای گیلان

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی این اداره کل؛ این هواشناسی هوای روز سه شنبه استان گیلان را قسمتی ابری تا ابری در بعضی ساعات رگبار و رعد و برق، وزش باد، کاهش نسبی دما و احتمال تگرگ و روز چهارشنبه نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات رگبار و رعد و برق، گاهی وزش باد و احتمال تگرگ اعلام کرده است.

 

این هواشناسی پیشینه و کمینه دمای استان در ۲۴ساعت گذشته را به ترتیب ۲۵ درجه سلسیوس مربوط به منجیل رودبار و هفت درجه سلسیوس مربوط به دیلمان ثبت کرده است.

 

بیشینه(حداکثر) دما روز دوشنبه در شهرهای آستارا و تالش ۲۱، انزلی و جیرنده ۲۳، کیاشهر ۲۴، رشت ، لاهیجان و دیلمان ۲۵، رودسر و ماسوله ۲۲، منجیل و رودبار ۲۷ درجه گزارش شده است.

 

نقشه های پیش یابی این هواشناسی نشان دهنده استقرار سامانه کم فشار و گذر امواج کم و بیش ناپایدار طی غروب و شب دوشنبه است که پیامد آن رگبار خفیف خواهد بود.

مطالب بیشتر؛

  • نازکترین تبلت جهان روانه بازار شد شرکت اپل نازکترین تبلت جهان را را روانه بازار کرد.
  • دید بان بازار و سرمایه/سه شنبه 11 شهریور صدای گیلان: خلاصه رویدادهای مهم سیاسی ، اجتماعی و بازار در سطح داخلی و جهانی می تواند چشم انداز پیشرو بازار سرمایه را حداقل در کوتاه مدت نمایان سازد.اهمیت این موضوع برای کسانیکه سرمایه گذاری انها در حوزه بورس و امثالهم می باشد بیشتر است.حال خلاصه ای از این رویداد ها به گزارش کارگزاری […]
  • موانع توسعه روستای «روفچاه ضعف برق، نبود آب شرب، معضل فاضلاب و راه روستایی آسفالته از جمله موانع مهم توسعه روستای زیبای روفچاه خشکبیجار رشت است.
  • نبش قبر نوه حضرت موسی کاظم(ع)توسط داعش/ عکس تروریست‌های ‫ با نبش قبر فاطمه بنت نهبان، نوه هفتمین امام ‫ شیعیان‬، باب الحوائج، حضرت موسی بن جعفر (علیه السلام) در حلب، بقایای پیکر مطهر ایشان را از قبر خارج […]
  • کاپیتان تیم ملی آفریقا به ضرب گلوله کشته شد. او آخرین بار روز شنبه همراه با تیم باشگاهی اش در یک بازی ظاهر شد که در آن به مرحله نیمه نهایی جام قهرمانی آفریقای جنوبی صعود کرد.


عناوین ویژه