زمان بارگزاری این صفحه: 10:43 PM UTC

دمای هوای گیلان از سه شنبه کاهش می یابد

هواشناسی – صدای گیلان؛ اداره کل هواشناسی گیلان برای فردا سه شنبه و روز چهارشنبه در استان کاهش نسبی دما پیش بینی کرده است.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی این اداره کل؛ این هواشناسی هوای روز سه شنبه استان گیلان را قسمتی ابری تا ابری در بعضی ساعات رگبار و رعد و برق، وزش باد، کاهش نسبی دما و احتمال تگرگ و روز چهارشنبه نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات رگبار و رعد و برق، گاهی وزش باد و احتمال تگرگ اعلام کرده است.

 

این هواشناسی پیشینه و کمینه دمای استان در ۲۴ساعت گذشته را به ترتیب ۲۵ درجه سلسیوس مربوط به منجیل رودبار و هفت درجه سلسیوس مربوط به دیلمان ثبت کرده است.

 

بیشینه(حداکثر) دما روز دوشنبه در شهرهای آستارا و تالش ۲۱، انزلی و جیرنده ۲۳، کیاشهر ۲۴، رشت ، لاهیجان و دیلمان ۲۵، رودسر و ماسوله ۲۲، منجیل و رودبار ۲۷ درجه گزارش شده است.

 

نقشه های پیش یابی این هواشناسی نشان دهنده استقرار سامانه کم فشار و گذر امواج کم و بیش ناپایدار طی غروب و شب دوشنبه است که پیامد آن رگبار خفیف خواهد بود.

مطالب بیشتر؛

  • حکم نماینده ولی فقیه استان برای مدیر شركت نفت گیلان صدای گیلان - فردین چراجی ، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان ، طی حکمی از زین العابدین قربانی ، نماینده ولی فقیه دراستان و رئیس ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر ، بعنوان رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان گیلان منصوب شد . […]
  • تغییر سرفصل دروس معماری و شهرسازی صدای گیلان؛ دکتر عبدالحمید نقره کار ، رئیس کارگروه معماری و شهرسازی شورای تحول و ارتقای علوم انسانی ، از تغییر 50 الی 60 سرفصل از دروس رشته های معماری و شهر سازی خبر […]
  • سازمان تامین اجتماعی؛ حذف دفترچه های درمانی صحت ندارد سازمان تامین اجتماعی طی اطلاعیه ای اعلام کرد : بیمه شدگان و افراد تحت پوشش این سازمان ؛ آخرین اخبار مربوط به قوانین و مقررات این سازمان را از طریق سایت رسمی این سازمان و رسانه های معتبر کشور جویا […]
  • کاپیتان تیم ملی آفریقا به ضرب گلوله کشته شد. او آخرین بار روز شنبه همراه با تیم باشگاهی اش در یک بازی ظاهر شد که در آن به مرحله نیمه نهایی جام قهرمانی آفریقای جنوبی صعود کرد.
  • شهرستان تالش آماده استقبال از کاروان تدبیر و امید است معاون سياسي واجتماعي فرمانداري تالش گفت؛ ستاد مردمي استقبال ازسفررئيس جمهوري به استان گيلان در شهرستان تالش متشکل از اقشارمختلف مردم است و همه کارها با محوريت ومشارکت مردم انجام مي […]


عناوین ویژه