زمان بارگزاری این صفحه: 6:36 PM UTC

دهمین نمایشگاه کتاب گیلان از 17 تا 23 ابان در رشت برگزار می شود.

صدای گیلان – دهمین نمایشگاه کتاب گیلان از تاریخ 17 تا 23 آبان ماه به مدت یک هفته از ساعت 10 تا 20 پذیرایی علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی است.

به گزارش صدای گیلان ؛ در این نمایشگاه 200 ناشر از سراسر کشور 45 هزار عنوان کتاب را در 210 غرفه معرض دید علاقه مندان قرار می دهند.

برای این نمایشگاه مبلغ 450 میلیون تومان بن کارت الکترونیکی خرید کتاب در نظر گرفته شده که در محل نمایشگاه به علاقه مندان عرضه می شود.

براساس گزارش روابط عمومی مؤسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران، رونمایی از کتاب، نقد و بررسی کتاب های شب شعر آئینی و نشست های کارکردهای اجتماعی سوگواری محرم، سبک زندگی اجرای نمایش خیابانی و ایستگاه سرگرمی کودکان و نوجوانان از جمله برنامه های جنبی در نظر گرفته شده برای این نمایشگاه است.

دهمین نمایشگاه کتاب گیلان از تاریخ 17 تا 23 آبان ماه به مدت یک هفته از ساعت 10 تا 20 پذیرایی علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی است.

نمایشگاه های کتاب استانی به همت مؤسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها و با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراکز استان ها برگزار می شود./ایرنا

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ،


عناوین ویژه