زمان بارگزاری این صفحه: 8:35 AM UTC

دوست «باربی» سرطان گرفت و مُرد!/ تصاویر

سلسو سانتبانس ۲۰ ساله بعد از تحمل ۵ ماه بیماری بر اثر سرطان خون درگذشت.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

یک پسر برزیلی که ده‌ها هزار دلار خرج جراحی های پلاستیک کرده بود تا بتواند شبیه دوست عروسکی مجموعه باربی یعنی «کن» شود، بر اثر سرطان خون درگذشت.

 

به گزارش  العالم، سلسو سانتبانس ۲۰ ساله بعد از تحمل ۵ ماه بیماری بر اثر سرطان خون درگذشت. این پسر برزیلی بیش از ۳۰ هزار پوند خرج جراحی های پلاستیک کرده بود تا بتواند شبیه دوست عروسکی مجموعه باربی یعنی «کن» باشد.

 

سلسو بعد از برنده شدن در یک مسابقه در سن ۱۶ سالگی به فکر تغییر چهره اش افتاد. او یکبار در مصاحبه ای گفته بود که اطرافیانش همیشه به او می گفتند که چهره ای عروسکی دارد و همین او را تشویق کرد تا هرچه بیشتر شبیه عروسکها شود.

 

پدرش در مورد او گفته است: مدتی بعد از اینکه سلسو چهره جدیدش را پیدا کرد، متوجه شد که سرطان خون دارد. او به دنبال نقشه های خود بود، اما گویا تقدیر برای او سرنوشت دیگری رقم زده بود.

 

این پسر جوان جراحی هایی روی بینی، چانه، فک و بدن خود انجام داد که حدود ۵۰ هزار دلار هزینه داشت. او می خواست خود را به عروسک مذکر مجموعه باربی شبیه کند و همواره می گفت که این آرزوی دیرینه او بوده که به حقیقت پیوسته است.

 

سلسو پس از جراحی‌ها، برای حضور در هر برنامه تلویزیونی ۱۰ هزار پوند می گرفت و بدین ترتیب در حال تبدیل شدن به یک ثروتمند تمام عیار بود که اجل مهلتش نداد.

 

مطالب بیشتر؛

  • فرماندار رودبار؛ عزم دولت برای توسعه همه جانبه است. صدای گیلان - فرماندار رودبار از اختصاص 169 ميليارد و318 ميليون ريال اعتبار عمراني به اين شهرستان خبر داد و افزود ؛عزم دولت براي توسعه همه جانبه،متوازن ومتناسب است.
  • کشف پيکره يک زن باستاني صدای گیلان - جانشين فرمانده انتظامي استان ايلام از دستگيري اعضاء دو باند قاچاق آثار باستاني و کشف تعدادي عتيقه از آن ها در شهرستان بدره خبر داد.
  • دختری بعد از 50سال پدر خود را در رشت پیدا کرد. طیبه عبادی بانوی گیلانی است که پس از گذشت نیم قرن،پدر خود فتح الله عبادی را در شهر رشت پیدا کرد. به گزارش صدای گیلان به نقل از  باشگاه خبرنگاران ،رئیس کمیته امداد شهرستان رشت گفت:پدر و مادر این بانو در سن یک سالگی از یکدیگر جداشدند ودختر به همراه مادرش در ارومیه زندگی می‎کرد که پس از […]
  • یک زن عضو داعش: سر “دیوید کامرون” را از بدنش جدا می‌کنم! یک زن انگلیسی عضو داعش با انتشار چندین پیام در صفحه شخصی خود در توئیتر، نخست‌وزیر انگلیس را به سربریدن تهدید کرد. صدای گیلانبه نقل از خبرگزاری مهر به نقل از روزنامه انگلیسی دیلی میل، یک دختر 18 ساله انگلیسی با نام مستعار "الجزراویه" (به معنای دختر الجزایری) با انتشار چند پیام توئیتری […]
  • بانوی قایقران انزلی صبح امروز در هنگام تمرین غرق شد شادی سر خیل از بانوان قایقران انزلی پس از جاماندن از هم تیمی هایش و گم کردن مسیر قایقرانی و همچنین واژگون شدن قایق در مرداب انزلی غرق شد.


عناوین ویژه