زمان بارگزاری این صفحه: 10:32 PM UTC

دوشنبه؛ اعلام نتیجه مذاکرات هسته‌ای

دو دیپلمات که نخواستند نامشان فاش شود گفتند جزئیات توافق همچنان درحال بررسی است و نتیجه نهایی فردا –دوشنبه- اعلام می‌شود.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

دیپلمات‌های حاضر در مذاکرات هسته‌ای ایران در مصاحبه با خبرنگار آسوشیتد‌پرس اعلام کردند احتمال نهایی شدن توافق تاریخی با ایران تا پایان امروز –یکشنبه- وجود دارد.

 

دو دیپلمات که نخواستند نامشان فاش شود، گفتند جزئیات توافق همچنان درحال بررسی است و در صورت نهایی شدن متن توافق در روز یکشنبه، این متن برای تایید نهایی توسط پایتخت‌های هفت کشور حاضر در مذاکرات به کشور‌های آنها ارسال شده و نتیجه نهایی فردا –دوشنبه- اعلام می‌شود.

 

مرجع : خبرگزاری ایلنا

مطالب بیشتر؛

  • خراش زباله بر سیمای زیبای روستای چاپارخانه اینجا چاپارخانه‌ی زیبای ما است؟!! این همه زشتی و زباله که به سیمای زیبا و طبیعت پاک روستای چاپارخانه تحمیل کرده‌ایم، آیا زیبنده‌ی مردم بافرهنگ روستایی اصیل است؟
  • ندیمی؛ بورس به بیراهه می روند نماینده مردم لاهیجان و عضو کمسیون اقتصادی مجلس می گوید؛ با مشاهده روند فعلی مشخص است که بورس به جایی نمی رسد و برای برون رفت از معضل باید تحولات اساسی و ساختاری در سازمان بورس صورت […]
  • قهرمانی تیم ملی تکواندوی ایران در جهان پرونده بیست و دومین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان درحالی با قهرمانی مقتدرانه تیم کشورمان بسته شد که کاروان ایران علاوه بر کسب ۳ طلا و یک برنز دربخش مردان، در بخش بانوان هم مدالی تاریخی بدست […]
  • روحانی به گیلان می آید معاون اجرایی رئیس‌جمهور از سفر ‌کاروان تدبیر و امید به استان گیلان خبر داد.
  • دمای هوای گیلان از سه شنبه کاهش می یابد هواشناسی - صدای گیلان؛ اداره کل هواشناسی گیلان برای فردا سه شنبه و روز چهارشنبه در استان کاهش نسبی دما پیش بینی کرده است.


عناوین ویژه